Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is korai ennyi...

Szerintetek is korai ennyi idősen elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Májusban töltöm a tizenhatot, a barátom 17, és január 16-án lesz egy éve, hogy járunk, anyukám viszont nem engedi, hogy nála aludjak, szerinte korai. Tájékozottak vagyunk a témával kapcsolatban, ezer éve együtt vagyunk. A tanulmányi eredményeim kitűnőek, mindezek ellenére nem alhatunk együtt. Nem szeretném kikerülni a szüleimet, de a közel egy évnyi együttlétet már bőven elegendőnek tartom ahhoz, hogy lefeküdjünk... mert szeretnénk.

Mit tegyek?


2014. jan. 5. 01:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Feküdj le vele.
2014. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem kell a szülőknek tudni róla. Keressetek búvóhelyet, hotel, kocsi hátsó ülés, egy barát szobája, aztán durr bele szárazon.
2014. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Anyukádnak az a dolga hogy vigyázzon rád.
2014. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem korai, jó persze mondom ezt én aki a 16-ik születésnapján vesztette el... xD
2014. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

2!

miért szárazon inkább jó nedvesen:DD

vágj bele és ne szólj anyádéknak csak védekezzetek!!

2014. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is korai, de sajnos a mai gyerekek 16 évesen már a többedik partnerüket fogyasztják.
2014. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Anyuci és apuci ha tehetné lakatot rakna a puncidra házasságig, xard le őket egyszer vagy fiatal.
2014. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

hááát korai...

várj még amíg betöltöd a 16-ot. ha akkor is együtt lesztek, csináljátok ésszel, védekezzetek!

azért mondja mindenki hogy korai meg még várjál vele, mert ha elhagy a barátod úgy hogy odaadtad már neki magad, rossz lesz, mert fiatalka vagy és nehezebb lesz feldolgozni ezt a lelki fájdalmat.

2014. jan. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Az első két vaszt is nagyon megköszönöm, habár, mint írtam, nem tartanám fairnek kikerülni a szüleimet, főleg úgy, hogy megtiltották.

A harmadik kommentelővel is teljesen egyetértek, bár személyes véleményem, hogy az anyai féltést jelen helyzetben kissé tűldramatizáltnam tartom.

2014. jan. 5. 01:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Védekezni mindenképpen, nehogy baba legyen, de nyugodtan feküdj le vele.
2014. jan. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!