Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüz vagyok hogy kell?

Szüz vagyok hogy kell?

Figyelt kérdés
A baratnőmel nem régtő vagyün egyut de má én le akarok fekudni ő is csak ő álitja hogy má nem szüz de én még az vagyok és ő nem akar még és montam neki hogy má nagyon kivanom és azt monta hogy a enyim sokal nagyobb meg vastagabb mind akivel elvestetea szuzségét és fél hogy nagyon fogneki fájni mert azt mondja hogy nincs nagygjuk alata meg hogy ojan mint ha nem lett volna még fiúval..de irtam hogy vigyazok rá meg iesmi és irta meg bizik benem de lehet hogy hazudik és még ő is szüz lene de nem tudom hogy a szüzhartya átvane sakadva neki hogy tudom meg mert még én szuz vagyok s hogy deritem ki őtt hogy szüz e még ?

2014. jan. 5. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Magyar Helyesírás Szabályai
2014. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Slovák vagyok és tanulom a nyelvet és bocs a rosz vagy hejtelen irásé de szeretem a magyart és nem nézem se slovakot se nem besélek ugy és azé magyar oldalt hasnálok és segitsetek koszonom
2014. jan. 5. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt nehezebb volt végigolvasni mint a kötelező olvasmányokat
2014. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold. Tanulj meg írni, azután keress egy tapasztalt nőt. Majd ő segít neked. Mindenek előtt ismétlem: TANULJ MEG ÍRNI!
2014. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
89%
Miért kell őt bántani azért amiért nem tud helyesen írni?? Sok magyar van aki még ennél keményebb helyesírási hibát is vét...és magyar...ő meg szlovák. Ezért nem kéne bántani. Inkább valami értelmes választ adni a feltett kérdésre!!
2014. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Öreg megnézném haver hogy tanulnád meg a cirilt,vagy a szerbet.
2014. jan. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6


szerbet szlovákként könnyebben mint a magyart.

2014. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gratulálok emberek 1 értelmes választ nem kapott még a kedves kérdező aki próbálkozik a magyar nyelvel és nem igen kéne bántani mert ez tiszteletr eméltó :P.Na szóval az én tudásom ott merül ki,hogy 1. eggyütlét után vérezni e kéne :D jah és még,hogy akik nem vibrátoroztak és nem dugtak gyakran azoknak általában fáj egy picit nagyon :P.
2014. jan. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!