Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek kisebb esélyem...

Szerintetek kisebb esélyem lehet kapcsolatra egy fiúval ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Pàran azt mondtàk,hogy nem mivel sok fiùnak ez megtiszteltetés,hogy elveheti egy szeretett làny szüzességét,de volt olyan is aki emiatt nem akart velem jàrni,mert szűz vagyok. Rendes vàlaszokat szeretnék.17/L

2014. jan. 6. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az nem baj ha szűz vagy,sőt még jobb is

nincs kevesebb esélyed

2014. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki azért nem akar veled lenni, mert szűz vagy, akkor az nem neked való. A rendes/normális pasik örülnek neki.
2014. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ellenkezőleg! nagyobb a kihívás és az érték..jobban megbecsülnek!
2014. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 The Guard ***** válasza:
100%
Én járnék szűz lánnyal ;) 23F
2014. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én elvenném
2014. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, aki szeret az szeret így is :D szerintem semmi baj ezzel.
2014. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kizárt, apácaként fogsz meghalni!!!


Viccet félretéve: SIMÁN! :)

2014. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs ez miatt kevesebb esélyed. Örülj,hogy 17 évesen még szűz vagy,hidd el kevesen vagytok
2014. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha egy srác hoszzútávra tervez, akkor előny, hogy tisztességesnek tarthat. Viszont, ha csak rövid távra, akkor meg hátrány, hogy nem tartozol a könnyen fektethetők közé.


A vicc az hogy néha még csajozós srácok is, hajlandóak törni kicsit magukat egy szűz lányért, mert az nagyobb trófea, sokszor ideálisabbnak tűnnek, mint egy nőket jobban becsülő srác, mert jobban ismerik a női lelket.


Viszont igazán jól akkor járnál, ha egy normális, de csajozásra túlságosan rá nem kapott sráccal találkoznál, mert az tudna igazán megbecsülni.

2014. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A suliban is sokat piszkàlnak emiatt,mert nem vagyok olyan mint a sok swag,yolo csaj aki mindenkivel lefekszik. Sokak szerint szép vagyok egy teljessen àtlagos làny. Meg amikor valakivel nem feküdtem le az mindig azt mondta,hogy nem is szeretem.meg ilyenek ami nekem fàjt,de ùgy gondolom ha majd egyszer lefekszem valakivel olyan legyen akiben 100%-ban megbizok és fontos vagyok neki.
2014. jan. 6. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!