Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek csak azért...

Ti lefeküdnétek csak azért egy idősebb pasival (30) hogy elveszítsétek a szüzességeteket? 18/L

Figyelt kérdés
Vagy kivárnátok amíg találtok egy arra megfelelő pasit, aki a barátotok?
2014. jan. 6. 16:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
Velem bezzeg csak okádékok akartak lefeküdni ilyen céllal.Bottal nem piszkálná őket senki,aztán érezzem megtisztelve magam.
2014. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
51%
Nem !
2014. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért 30 az már öreg?
2014. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Csak azért nem. Nem mondhatom, hogy tapasztalat, de csak akkor szeretkezz valakivel, ha szerelmes vagy! A fáma szerint teljesen más úgy. Szóval ne dobd oda a szüzességed senkinek csak azért, hogy elveszítsd! ;) Különben sem verseny ez, igaz? :) Inkább élvezd később, mint kiégj ilyen fiatalon és megbánd az elsőt!


23/L

2014. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen csaj lennék lefeküdnék magammal:D
2014. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt csináltam annak idején. Csak nem 30 évessel.


19 évesen bár nagyon zavart hogy még mindig szűz vagyok hülye voltam. Lefeküdtem egy sráccal akivel azt hittem barátok vagyunk. Tök jól elvoltunk, eljártunk együtt ide-oda, dumáltunk, nevettünk stb...eleinte csak petting volt, aztán orális szex, és végül le is feküdtünk.


Nagyon megbántam. 1részt mert olyannal voltam aki csak barát, de nem voltam szerelmes belé, másrészt azért mert utána teljesen megszakított velem minden kapcsolatot....


Ez így nagyon fájt nekem akkor. Bár ő csak fél évvel volt idősebb nálam egyébként. Akkoriban egy 30 éves nekem még túl öreg lett volna.


Ha újra élhetnék mindent, és tudnám hogy 24 évesen életemben először szerelmes leszek,(még mindig az vagyok) addig várnék az elsővel.


És akkor nekem is első lett volna a férjem, úgy ahogy én neki:)


27/N

2014. jan. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vajon kérdező lefeküdt a 30-as fickóval?
2023. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!