Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ha nem szerelemből...

Szerintetek ha nem szerelemből és egy nálam idősebb nővel vesztem el a szüzességem, akkor megfogom bánni? 22/F

Figyelt kérdés
Eddig vártm rá,hogy találjak egy olyan lányt,aki értékes számomra és szerethetek.De nem találtam senkit.Adódott ez a lehetőség és egy nálam fiatalabb lánnyal is lefekhetnék.Úgy gondolom,hogy élek a lehetőséggel,de nem tudom,hogy megbánom-e.
2014. jan. 2. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
azt fogod megbánni, hogy nem léptél addig míg esélyed volt rá
2014. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak szex vagy lehet több is lenne belőle? Ha csak szex, akkor én várnék a helyedben, én majdnem 24 évesen vesztettem el, és egyáltalán nem bántam meg... Legalább a szerelmemmel veszíthettem el.


Saját tapasztalat, hogy utána sokkal jobban fogod kívánni :) és nehezebb lesz pár nélkül

2014. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én mondjuk 17 évesen vesztettem el a barátnőmmel, de azóta sem szeretem az egy éjszakás kalandokat. Nincs az a meghittség és nyugalom, mint olyannal akit már jól ismersz.


20/F

2014. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most idősebb vagy fiatalabb a lány? De szerintem várjál vele, mint egy idegennel veszítsd el 21L
2014. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van egy idősebb nő és még van egy nálam fiatalabb lány.

Az idősebb nővel tartósabb lenne és többnyire szexről szólna.Nem hiszem,hogy komoly kapcsolatom lehet egy 35 éves nővel.De jól megértjük egymást és szeretek vele beszélgetni és vonzódunk egymáshoz.

2014. jan. 2. 11:32
 6/7 Pitykó13 válasza:
Szerintem az egyikkel szeretkezz, a másikkal pedig dugj! Egyiket sem fogod megbánni! Ha nem teszed, azt viszont biztosan meg fogod bánni!
2014. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, végül melyikkel voltál?
2014. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!