Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon megijedek a fiútól, ha szexre kerül a sor és ezért inkább kihátrálok?

Figyelt kérdés
Pedig vágyom a szexre, de csak így, ha épp nem vagyok abban a helyzetben. Ha elkezdődne velem megtörténni a dolog, akkor elkezdek félni, de nem a fájdalom miatt. Maga a felizgult férfi rémisztő számomra és hogy velem akarja csinálni. Más lesz a tekintete, megváltoznak az energiái és a viselkedése is...én meg teljesen bepánikolok. Addig nagyon jól elvagyok a fiúkkal, amíg nem indulnak be rám. Miért lehet ez? Igazából nehéz leírni mit is érzek ilyenkor. Szóval így maradtam 25 évesen is szűz. Azt sem tudom kihez fordulhatnék segítségért, vagy mit kezdjek magammal. Valami ötlet, tanács?

2014. jan. 6. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Történt valami gyermekkorodban? (molesztálás, stb?)
2014. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy pszichológus segíthet
2014. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Pánikbetegség kezdeti tünete

Aszociális viselkedés

Tömegfóbia egy tünete

Valami az idegrendszeredet támadja...

2014. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Éreztél szerelmet bármelyik partnered iránt? Mert aki szerelmes, az nem kihátrál, hanem támad. És nőről beszélek! Ha egyikbe sem voltál szerelmes, csak alkalmi partnerek lettek volna, akkor talán az a bajod, hogy nem találtad még meg az igazit. Talán ez is feszélyezhet a tudatalattidban. Ki tudja, hogy kinek mire van szüksége az igazi felengedéshez?


44/F

2014. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Segítenék rajtad! Egykorúak vagyunk.
2014. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem molesztáltak. Még mi más lehet ilyen hatással? Apám folyton csalta anyukámat és azt mondta azért, mert nem tudja anyukám kielégíteni az igényeit. A bátyám mindig leszólt gyerekkoromban, hogy csúnya vagyok és egy fiúnak sem fogok kelleni. De végül szép lettem, bár tény hogy nincs sok önbizalmam. Most más nem jut eszembe.

Egyszer voltam szerelmes, de a fiú nem szeretett, mikor le akart velem feküdni én konkrétan tárgynak éreztem magam, így nem hagytam. Ő is félelmetes volt amúgy, mikor felizgult rám.

Egyébként ezen kívül normális életet élek, nem vagyok zárkózott és antiszociális vagy ilyesmi.

2014. jan. 6. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem GYK súlycsoport, hanem egy felkészült pszihológussal kéne elbeszélgetni :)


A beindult férfi valóban kicsit más. De ettől még kiváló ember, sőt.

Csak mondom, te is más vagy ha beindulsz ;)

2014. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, a lányok nem tetszenek? Mert én mindig úgy voltam, hogy ha vonzódtam is valakihez, amint komolyabbra fordult volna a dolog (nem feltétlenül szex), akkor már nem érdekelt, sőt, taszított az egész. Mostanra már elég biztosan érzem, hogy a nőket preferálom.
2014. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan állok a nőkkel, semmi tapasztalatom nincs velük. Lehet van olyan, aki tetszene és vonzódnék hozzá. Az jelent valamit, hogy mikor fantáziálok, akkor mindig a férfi helyébe képzelem magam?:) De ez mást is jelenthet.
2014. jan. 6. 18:36
 10/14 anonim válasza:
Leszbikus aspaktusok. Igen, akkor már értem. Mivel a férfi helyébe képzeled magad, ezért ebből kimutatható, hogy vonzódsz a nőkhöz. Ha pedig egy férfi közeledik hozzád, ezért hátrálsz ki, mert te magad is a férfi helyébe képzeled magad. Sztem leszbikus vagy!
2014. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!