Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h a jó csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a jó csajoknak nem kellek v megijedek tőlük a félénkebb, "átlagosabb" csajok meg "megijednek" tőlem?

Figyelt kérdés

Jobban szeretek a félénkebb lányoknál próbálkozni, de ők meg mindig eltűnnek különböző indokokkal.. :S

A jó csajoktól meg félek, megadná az esélyt több is de én meg tőlük ijedek meg :D

Mi lesz így??


2012. máj. 2. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem ne ijedj meg a jó csajoktól, duplán megéri. ;)
2012. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi számít neked jó csajnak?
2012. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jaj ne ijedj meg
2012. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát jó lenne velük összejönni de annyira tartok tőle h ink mindig választom a félénkebbet akit győzködni kell és mégse mer lépni semmit :|

Meg semmi értelme a jó csajokhoz ha nem merek olyan laza lenni a társaságukba meg azon kell aggódnom h mit szól majd ha meglát így meg úgy...

Nemis tudom miért akarnak tőlem bármit is?..

2012. máj. 2. 23:50
 5/11 anonim ***** válasza:
De külsőre..milyen a jó csaj?
2012. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem rosszul lövöd be a célközönségedet
2012. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

elég gyerekes lehetsz felfogásban még:)

kapcsolatnál nem ez számit amit leirtál a külsőségek

meg relaiv hogy melyik lány félnk melyik nem

milyen értékei vannak

de szerintem korodhoz képest mérde még a dolgokat

szval gondolom miylen a jócsaj, menő kiscsaj neked, az átlagosabb alatt is értem mit értesz

de nem ez dönti el hogy kinek miylen a személyisége,mennyire rittyenti ki magát..egy szerinted átlagosabb kinézetű lány is lehet izgalmas..stb

24 l

2012. máj. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is lehet izgalmas, azért is próbálkozok náluk meg mert velük sokkal felszabadultabb tudok lenni, csak ők meg úgy vannak velem mint én a "jó" csajokkal :S

Pedig sztem nem vok én olyan magabiztos meg ilyenek h "megijedjenek" tőlem :(

2012. máj. 3. 01:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit értesz jó csaj alatt???

Mert mindenkinek más a mércéje.

De amúgy én ugyanígy vagyok a srácokkal.:/

Sose a megfelelőt választom...

2012. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Várj, felfogtam közben mit értesz jó csak alatt.:))

Aki menőnek számít, tökéletesen néz ki.. tehát minden srác álma és egy kicsi hiba sincs rajta.

És a mi lesz így kérdésre, ne a külsőt nézd!!!! ;)

(9-es voltam)

2012. máj. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!