Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kivel vesztettem el a szüzessé...

Kivel vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel együtt voltunk kb. 5 hónapig, de nem feküdtünk le (és azelőtt sem feküdtem le senkivel, tehát szűz voltam). Miután szakítottunk, összejöttem mással, nagyon szerettem, gondolom egy ideig ő is engem, de ez most mindegy, a lényeg h olyan 4-5 hónap után "megpróbáltunk" lefeküdni, de nem ment... én nem tudom miért, de nem ment beljebb, nem voltam elég nedves, nem tudom... többet nem próbálkoztunk (gondolom neki kudarcélmény volt és amúgy "mással" jól "elvoltunk"...). Alkalmanként felhoztam, hogy próbáljuk meg, de nem akarta, azt mondta minek sietni, meg miért nem jó így, úgyhogy hagytam. Aztán pár hónapra rá szakított velem, ami nekem nagyon fájt, mély sebeket hagyott. Szakítás után egy évre kb. összejöttem mással, vele sem feküdtem le, viszont amikor az a kapcsolat végetért, visszamentem az exemhez (akiről legelőször írtam, hogy kb. 4 hónapot jártunk) és lefeküdtünk. Nyílván nem ezért mentem vissza, csak találkoztunk és eléggé elvoltam keseredve, már nem érdekelt az első legyen tökéletes meg olyan amilyennek szeretném blabla, így megtörtént.

A kérdésem: kivel vesztettem el a szüzességem? Akivel "próbálkoztunk", de nem ment, vagy akivel tényleg megtörtént a dolog?


2014. jan. 7. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Aki belédhelyezte a péniszét először.
2014. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
igen, de akivel próbálkoztunk nem volt bent teljesen és az egész pár percig tartott akkor is csak ügyetlenkedtünk...
2014. jan. 7. 15:12
 3/16 anonim ***** válasza:
aki nem ment be teljesen.
2014. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha szigorúan értelmezzük akkor azzal akivel ügyetlenkedtél. elvégre először ő tette oda a farkát hiába csak egy kicsit ment be.
2014. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi az a nem volt bent teljesen? Félig bent volt? Vagy csak odanyomta, de nem ment be? Mostmár tudod milyen érzés mikor bent van, akkor is olyan volt? Én is azt veszem elsőnek, aki ténylegesen betette, pedig nekem is volt már sokminden előtte is :)
2014. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem hiszem h félig bent volt, de valamennyire bent volt...
2014. jan. 7. 15:21
 7/16 anonim ***** válasza:
akkor azzal akivel ügyetlenkedtél. Ha egy kis far.kú emberrel lettél volna akkor se mondhatnád, hogy de még szűz vagyok mert nem érte el a méhszájat.
2014. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
csak azért kételkedem, mert akkor nem történt 'aktus', nem bújtunk egymáshoz szerelmesen meg ölelgettük egymást és stb, hanem csak próba - nem megy, oké.
2014. jan. 7. 15:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ragaszkodj ennyire ehhez. Simán ráfoghatod, hogy az első pasid aki meg próbálta elvenni annyira balf**z volt, hogy feladta és mégcsak be sem rakta tövig... Nyugodtan mondhatod, hogy a másodikkal. Amúgy nem volt jele hogy elvesztetted? Enyhe vérzés?
2014. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de nem akarom balf.sznak titulálni, csak szeretném kötni vkihez a szüzességem elvesztését... eleinte az első sráchoz kötöttem, de utána, most is, a másodikhoz... és nem volt semmiféle jele, hogy a szó szoros értelmében elveszettem a szüzességem, tehát átszakadt a szűzhártyám.
2014. jan. 7. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!