Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én miért nem bántam meg, hogy...

Én miért nem bántam meg, hogy egy idegen pasival vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

15 voltam, tomboló hormonokkal, viszonzatlan szerelemmel, ocsmány külsővel. Meg sem fordult bennem, hogy várnom kéne a nagy szerelemre vagy hogy egyáltalán lesz valaki akinek én leszek a tökéletes... Nem arról van szó, hogy az első szembejövőnek odaadtam magam, mivel előtte volt kapcsolatom (az első, szóval eléggé komolytalan) ott akkor még nem éreztem késznek magam. Aztán jött egy srác buliban, szimpatizáltunk és belementem. (nem voltam ittas!) utólag visszagondolva sem bánom, sőt! Az tutira fâjna ha az első komoly kapcsolatomban vesztettem volna el azzal a sráccal.

Más csajok miért vannak úgy oda, hogy "az első nagyon fontos és örök emlék" meg hasonlók? Velem van a baj?

Amúgy egy nagyon lelkis, csendes lányzó vagyok..

20N


2013. nov. 20. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen, szerintem veled van a baj. 15 évesen minek rohanni? Én 19 évesen vesztettem el, és azt mondom, hogy kár volt. Nem szeretett eléggé a fiú. Jobb lett volna, ha a 2. pasimmal vesztem el, aki viszont mindenben tökéletes volt.

15 évesen egy idegennel szexelsz egy buliban, és még büszke is vagy rá?

Gondolom azóta már anál, pisi-kaki, gruppen minden volt, aztán 20 évesen kérdezgeted, hogy mivel dobd fel az unalmas szexuális életedet?

2013. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%

Kinek mi a fontos. Nincs ezzel baj.

Nekem most az fontos hogy megittam a sörömet de ki kéne mennem a konyhába egy másikért.

2013. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj...Miket fogsz kapni te a válaszolóktól :D
2013. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"tutira fâjna ha az első komoly kapcsolatomban vesztettem volna el azzal a sráccal"


Ez miért van?

2013. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert talán nem mindenkinek ilyen egyszerű,hogy kapcsolata legyen egyáltalán,és ahogy idősödik az illető egyre jobban tudja már értékelni a dolgait,és átlátja reálisan a dolgokat.Ebből következik,hogy egyre fontosabb lesz az neki,hogy kivel és mikor továbbá mivel tudatosak,ezért ha az első nem jó,akkor az berögződik és utána már lehet nem is akarja majd és gátlásos lesz tőle.
2013. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

1. Nem vagyok büszke rá, csupán feltettem egy kérdést mert nem értem.

2. Az volt az egyetlen egyéjszakás kalandom.

3. Nem lehetsz túl intelligens, hogy egy kérdés alapján megbélyegzel. A szövegedből kiindulva nem hiszem hogy én vágyom pisire meg kakira..

4. Jelenleg boldog párkapcsolatban élek, és nem azon siránkozom, hogy jaj de rossz hgy nem az igazival vesztettem el. Ha ilyes süsü vagy, vagdosd fel az ereidet.

De ennek fényében inkább vagyok "hülye" mint hogy az egész életem elrontsam egy ilyen primitív felfogással, mint ami neked van.

2013. nov. 20. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de azokkal sincs, akik ezt kicsit "komolyabban" veszik, érzelgősebben állnak hozzá.

Számomra hihetetlenül jó érzés, hogy a szerelmemmel veszítettem el a szüzességem, és utólag nagyon örülök, hogy előtte egy lehetőséggel sem éltem, akármennyire is vágytam a szexre és egyedül voltam.

De a fő, hogy ne okozzon az első pár alkalom maradandó rossz élményt, ez meg akár párkapcsolatban is előfordulhat, ha olyan a partner.

2013. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kiskivancsi79 ***** válasza:

Én nem itéltelek el érte.

CSak azt nem értem miért érdekel téged mások véleménye a dologról amikor nekem az úgy teljesen elfogadható volt és még más idegenek véleményét is kikéred.

Neked az úgy jó volt. Más meg úgy gondolkozik erről a dologról ahogy ö erkölcsileg akar.

2013. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4-es! Azért, mert az első komoly kapcsolatomnak azért lett vége, mert a srác szexuálisan erőszakoskodott (nem volt elég a napi 1-2 szex. Na az fájna, ha annak az aberráltnak adtam volna a szüzességem, aki 1 év járás után megvert, bezárt és megerőszakolt.
2013. nov. 20. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Tök hasonlóan történt velem is, csak nem ocsmány a külsőm, meg több rövidke kapcsolatom volt előtte, és 18 voltam. Egyáltalán nem bántam meg. Én megértem azokat is, akiknek fontos, csak nem kell túlzásokba esni. Mint a te példádban is (nagyon sajnállak, ez tényleg borzalmas lehetett!), sok barátnőm komoly/annak tűnő kapcsolatban csalódott..

Nekem ez így jó emlék maradt :)

2013. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!