Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ettől függetlenül működhet...

Ettől függetlenül működhet biztonságosan a dolog?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 3 hónapja vagyunk együtt... Már felvetődött a szex téma, nemsokára valószínű sor is fog kerülni rá. A "problémám" az lenne, h még nem egészen 2 éve van meg a menstruációm, viszont még nem állt be, és nem rendszeres, van amikor akár 2 hónap is csak úgy kimarad. Így rendszertelen ciklussal is lehet biztonságosan szeretkezni?? Természetesen védekeznénk, vigyáznánk, de ha bármi baj történne, akkor nem tudnánk kikövetkeztetni a menzeszemből, mivel ha úgy gondolja, akkor ugyebár 2 hónapot is kihagy... :D Szerintetek? Lehet így is biztonságosan csinálni a dolgokat?

16/L


2014. jan. 9. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mindketten védekeztek, biztos nem lehet baj. De szerintem még korai... 16/L
2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Védekezni mindenképpen kell!!!
2014. jan. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól tudom, h védekezni feltétlen kell, nem ezzel kapcsolatos volt a kérdésem, szóval még egyszer: védekeznénk, de ha bármi történne ne adj Isten, akkor nem biztos, h ki tudnánk következtetni a dolgokat a menzeszemből, mert nem rendszeres, van hogy több hét/2 hónap is kimarad akár... ettől függetlenül be lehet vállalni biztosan a dolgokat? vagy menjek inkább nőgyógyászhoz és majd ő elmeséli a dolgokat? azt gondoltam, h tudtok valami tapasztalatot mondani :S
2014. jan. 10. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
ha óvszerrel védekeztek, nem lehet semmi akadálya hogy még nem állt be a mensid, ne izgulj :)
2014. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szóval tabit nem tanácsos szedni, szerintem azt amúgy is ráér ha már teljesen felnőtt vagy. védekeztek óvszerre és kész:)
2014. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
huzzon a barátod dupla óvszert, biztos nem lesz gond
2014. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
remélem,kérdező tudod hogy ne húzass duplát a barátodra...nagy elmebeteg lehet aki ezt írta hiszen attól 100% hogy kiszakad...a súrlódás miatt.
2014. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) most már megnyugodtam :) természetesen nem lesz 2 óvszerrel egyszerre gondunk :D de ha valakinek így esik jól, akkor áldásom rá... nekünk több eszünk van ;)
2014. jan. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!