Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akadnak ki/lepődnek...

Miért akadnak ki/lepődnek meg/hitetlenkednek azon, hogy még szűz vagyok? Ennyire alap dolog em annak lenni 23 évesen?

Figyelt kérdés
Kivételesen normális kérdést tettem fel.
2013. dec. 14. 09:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen. Normál esetben az ember tiniként elveszti, amikor tombolnak a hormonjai.
2013. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, ma ennyire alap dolog. Én 27 évig voltam az, de sokszor el sem hiszik nekem, azt gondolják, hogy kamuzok, szívatom őket meg trollkodok.
2013. dec. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem nem volt hol tombolnia.Fiúkra azért mégse fanyalodtam volna,mert lányok nem igazán voltak a környezetemben.Soha nem hiszik el,hogy nem vagyok egy ku*v@pecér.

Nem régiben valaki megkérdezte,hogy mikor voltam nővel utoljára és amijor megkapta a választ egyből meggyanusított,hogy meleg vagyok.Pedig nem úgy nézek ki,mint egy búza.

2013. dec. 14. 10:07
 4/18 anonim válasza:

Mivel alapvetően tényleg ritka, hogy egy pasi 23 évesen még szűz, ezért lepődnek meg, vagy pedig attól tartanak, hogyha nem szólnak le téged emiatt, akkor majd ők nem tűnnek elég menőnek (vagy esetleg kiderül, hogy ők is azok, csak nem vállalják fel :P).

Ha valaki ezen kiakad, azzal ne törődj, elvégre mi a franc köze van hozzá?

2013. dec. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A hormonok az ember testében szoktak tombolni :D Tested azért csak van :D


Egyébként annyi a megoldás, hogy az ilyesmit nem köti az ember mások orrára. Én nem vagyok szűz, de ha valaki megkérdezi, hogy mikor szexeltem utoljára vagy hány pasim volt vagy hasonló, egyszerűen megérdeklődöm, hogy tulajdonképpen neki mi köze is van ehhez? Nem támadóan, tényleg érdeklődően. Erre általában csak hápogni szoktak :)

2013. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#4:Nekem is gyakran erre terelődik a szó randinál,vagy buliban.Én bevallom,mert nem szégyelem.Vártam az igazira,aki nem jött.Valami ribinwk meg nem adom be a derekam,ha már eddig vártam.

Az első olyannal legyen aki fontos nekem és különlegesnek tartom(meg lehetőleg szűz).

2013. dec. 14. 10:30
 7/18 anonim ***** válasza:
Tinikorban nagyon nem normális elveszteni... A hormonoktól még nem kell meghülyülni.
2013. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Viszont akkor felnőttkorban hülyülsz meg tőlük. Az mennyivel jobb?
2013. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

#5 vagyok, én írtam, hogy egyszerűen ilyen kérdésre nem válaszolok. De szerintem nem értetted meg.

Nem arról van szó, hogy az ember szégyelli. Egyszerűen nincs semmi köze hozzá. Ugyanígy nem kötöm senkinek az orrára a keresetem se például. Nem szégyellem, egyszerűen nem tartozik rá.

Egyébként meg igenis tinikorban normális elveszteni. Erről szól ugyanis a nemi érés, ami kb. 18 éves korra befejeződik. Nem is értem, honnan jön az embereknek manapság ez a marhaság, hogy nem kell szexelni. Régen is tinikorban már szexeltek az emberek, csak még össze is házasodtak hozzá.

2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Semmilyen korban nem hülyül meg tőlük az ember, aki hülye az nem a hormonok miatt az. Nekem soha semmi bajom nem volt attól, hogy normális gyerek és tinikorom volt, és nem az ellenkező nemű emberekkel foglalkoztam egyfolytában.
2013. dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!