Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok mennyire lepődnétek...

Lányok mennyire lepődnétek meg, ha egy huszonéves magas, sportos, jóképű férfiról kiderülne, hogy még szűz, és nem a kalandokat keresi, hanem a párját?

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepődnék:)
2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Play the game válasza:
Nagyon.
2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők többsége azonnal sarkon fordulna....


Ne viccelj már, ez a legtöbb nőnek előny, főleg, a romantikus alkatúaknak.


Azoknak akik imádják a jó szexet tapasztalt partnerrel, és nem várnák ki amíg "beletanulsz", azoknak hátrány, de azért nem ritka az a nő akinek van ennyi türelme.


Meg a másik, hogy vannak ezek a konzervatív, vagy nem is tudom milyen nők, akik úgy gondolják, hogy az igazi férfi tapasztalt, eltartja őket, és nem valami béna szűzfiú stb. Na náluk kimondottan előny, hogy ez hátrány, mivel így legalább nem neked kell őket lerázni.

2014. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de pozitív csalódás lenne.
2014. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Áh, amennyit olvastam ezt a topikot, már semmin nem lepődnék meg..:D
2014. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én nem lepdnék meg :)) szerintem jó ha az ember vár az igazira :)) én is várok még..

L20 :)

2014. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, de pozitív benyomást keltene a dolog. Mellesleg én is szűz vagyok, tehát nem is zavarna a dolog egyáltalán.:))
2014. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Örülök a pozitív válaszoknak,magamra ismertem a kérdésben.

Hasonló korú és tapasztalatú lánnyal is szeretném először.

2014. jan. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nekem az első kérdésem lenne: Oké, mi baja van. Akik kivül belül jó pasik azok hamar elfogynak, ezt nehéz tagadni, főleg 20on felett.
2014. jan. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Előtte mondjuk nagyon félénk volt, és nem volt előnyös külseje stílusa, de most nem élné ki magát csak a szerelmén.
2014. jan. 13. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!