Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves nőként nem tudom...

23 éves nőként nem tudom elképzelni, hogy valaha "gyengéd szálak" fűzzenek egy férfihoz! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben hetero nő vagyok, nem vagyok aszexuális sem. Még soha nem volt senkim, és nem tudom elképzelni, hogy legyen. (Magányos vagyok, szeretnék ugyan valakit szeretni de nem megy. Ha a negyven éves énemre gondolok, akkor is egyedül látom magam.)


Nem tudok magammal zöld ágra vergődni, nem értem miért van ez.

Van valaki, aki esetleg érti, mire gondolok? Esetleg tapasztalt hasonlót?


2014. jan. 15. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egyszer eljön az, hogy megváltozik a gondolkozásmódja, de ehhez egy olyan személyre van szüksége, akiben felfedez valami olyat, amiért képes megváltozni, hogy elérje. Én is hasonló cipőben járok, de még nem volt olyan nő, aki ezt kiváltotta volna.
2014. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Moszuke ***** válasza:

én pasi létemre akkor nem vágyom párra amikor magam alatt vagyok. de akkor szó szerint nem kell pár. se a szex, se összebújás, se semmi ilyesmi.

olyankor csak lógni van kedvem és önsajnálatra, önmarcangolásra pazarolni az energiámat.

aztán ezen túl lépek mindig..:D

2014. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én értem mire gondolsz, hasonlóképpen érzem magam én is

20f

2014. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy semmi tragikus nem áll a hátam mögött. Boldog gyerekkorom volt. Nektek esetleg valami ilyesmi áll a háttérben?
2014. jan. 15. 16:18
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. nincs semmi ilyen, amit a múltból okként felhozhatnék. én se tudom miért gondolkozok így
2014. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Moszuke ***** válasza:

tök átlagos társfüggő személyiség vagyok, átlagos családból.

egyszerűen van amikor elszontyolodok. amikor úgy érzem nem tudok megfelelni valakinek.

szocializálódj, étkezz rendesen, aludj eleget, sportolj és visszatér az életkedved. nekem ez mindig bejön rövid távon.. mert hát a lustaság nagy úr:D

2014. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jaj, hát az életkedvvel semmi baj! :D Az mindig van, sokszor túl sok is. :) De azért köszi a tanácsot.
2014. jan. 15. 16:28
 8/15 anonim ***** válasza:

26 éves férfiként nem tudom elképzelni, hogy valaha "gyengéd szálak" fűzzenek egy Nőhöz!

-Mert egy csődtömeg vagyok :(

2014. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Csak azért mert még nem találkoztunk:D
2014. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert még nem találtál ilyet. Ennyi idősen én is így éreztem.
2014. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!