Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek meleg az a 24...

Szerintetek meleg az a 24 éves srác, akinek még nem volt egy barátnője sem?

Figyelt kérdés
ha még sosem volt lánnyal, és nem is látni, hogy lányokkal lenne, akkor valószínűsíthető, hogy meleg, azaz a fiúkat jobban kedveli??
2014. jan. 16. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
ha azt látod hogy egy fiúval smárol akkor esélyes
2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlen! De ha ez látszik rajta,hogy homi...
2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt honnan lehet látni, hogy homi?
2014. jan. 16. 21:06
 4/9 anonim válasza:
42%
Hogy a tenyerében tükörtojást tud sütni
2014. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy csak nem volt szerencséje a lányoknál. Abból látod, hogy meleg hogy rózsaszín pólót hord vagy furán beszél vagy sminkeli magát.. na szóval látszik az.
2014. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát magamból kiindulva.... 24 éves vagyok nem volt még barátnőm nem vagyok meleg... és nyomorék se , ahogy az egyik előttem szóló kifejezte magát. Szerintem ki a nyomorék az a szókincsből ki is derült rögtön. Induljunk ki a valóvilág újonnan beköltözött lakóiból, csupa észkombájn ment be... Hát nem tudom hogy ezek vagy én vagyok e a nyomorék. Nem 30 évesen érettségiztem, hanem 23 évesen diplomáztam.... A kérdés is hülyeség. Arra nem gondoltál, hogy nem mindenki selyemfiú puncimágnes? Vannak akiknek igenis nehezebben megy, és még le is nézik lassan őket emiatt, tehát nem hogy könnyebb lenne hanem még nehezebb ... így igen könnyű megítélni a másikat, aki dupla hátrányból indul.
2014. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebből még nem meleg.

Szimplán,csak nincs szerencséje a lányokkal/hisz az igaz szerelemben..

Ezek alapján a tesómat is lebu..zhatnám mert ő már 37éves lesz egy hónapon belül, s még nincs felesége.

2014. jan. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Nem hinném hogy meleg, persze lehet, de sokkal inkább elképzelhető, hogy ahogy a többiek is írták nem szerencsés az ismerkedésben, lehet hogy félénk, visszahúzódó, vagy nem is nagyon érdekli az ismerkedés. Sok oka lehet....

Én pl 23 L vagyok, még nem volt pasim, és nem vagyok leszbi, se asexuális.... "csak" visszahúzódó, félénk......

2014. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dönthetsz: vagy találgatsz, vagy megkérdezed tőle.

A gy.k. például hemzseg a 24 éves hetero szüzektől jelenleg...

2014. szept. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!