Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác. De nem tudom...

Van egy srác. De nem tudom hogy meleg-e mit tegyek?

Figyelt kérdés
furcsa nekem ez az egész ... ő nem tugyja hogy én meleg vagyok de szerintem sejti...nagyon furcsán viselkedik mindig közeledik hozzám "fogdos" stbstb... viszont alapbol meg egy "csajozógép" szinte minden héten más lányról számol be ... most akkor ő meleg ? vagy bi? talán hetero ?

2014. jan. 16. 11:40
 1/4 PearlDiver ***** válasza:
49%
Esetleg ha megkérdeznéd tőle?
2014. jan. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg tőle, az a biztos.
2014. jan. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
fogd meg a seggét! Ha tetszik neki, akkor meleg/bi.. ha felháborodik, akkor kimagyarázod, hogy csak tudni akartad kancsó-e.
2014. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezni nagyon veszélyes, így senki nem reszkíroz. Talán úgy derülhet ki, hogy legalább 3 másodpercig a szemébe kell nézni. Ha megver, akkor hetero, ha ő is néz rád tovább, netán mmég mosolyog is, akkor meleg.
2015. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!