Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak milyen az első alkalom?

A fiúknak milyen az első alkalom?

Figyelt kérdés

Meddig bírják? Hogy élik meg?

Ezek érdekelnének, és bármi ami eszetekbe jut a dologgal kapcsolatban. :D

Köszi



2014. jan. 17. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Még nem tudom:( 14f
2014. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mr. Truth ***** válasza:
100%
gyors
2014. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
nem tudom :( 22/f
2014. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
a fiuk is izgulnak elotte ugyanugy, mint a lanyok..csak nagyreszuk jobban elrejti,mint a lanyok...
2014. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Hát...én elsőre remegtem, mert féltem hogy mi lesz, nem-e rontok el valamit. Gyors volt mert a bénázásokkal együtt max 5 percig bírtam. Hogy ne csak én kapjak valamit az alkalomtól, nyaltam és ujjaztam a csajt, szóval neki is jó volt.


Gyors volt, felejthetetlen, a legjobb dolog ami történt velem (mármint addigi életem során).


Ha mondjuk szűz sráccal tervezed, akkor nem árt 1-2 korty pálinka előtte neki. Mert elnyújtja az elsülést és nem fog annyira ráparázni mint pl én.

2014. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó volt mert tapasztalt tőlem idősebb nővel történt meg.
2014. jan. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél annyira izgultam, hogy fel se állt.. Mármint akkor még nem tudtam, hogy az óvszertől azonnal lankadok, és az még rádobott az idegességre, izgulásra.. Persze gumi nélkül, és gyakorlottabb fejjel olyan kemény, hogy a szöget beverném vele a falba, csak hát valaki így, valaki úgy reagál.. a korai elsülés az az első utáni néhány hétben fordult elő, de azt is gyorsan ki lehet nőni :-)
2014. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2014. jan. 18. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Baromi jó volt. Izgultam, de vártam is, és bárhányszor is képzeltem el, totál leírhatatlan volt az érzés, mikor először font körbe a forró nedves punci. Azt lehet fantáziálni, de amíg nem élted át nem tudod, így az első mindig ütős élmény. :) És nem egy forró almás pite. :D
2014. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt gyors.


nemhogy nem élveztem el hamar, de egyáltalán nem élveztem el!

2014. jan. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!