Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz hogy semmi érzelmi...

Nagyon gáz hogy semmi érzelmi töltet nem volt ebben?

Figyelt kérdés
2 hónapja járunk a barátommal,és tényleg nagyon megkívántuk egymást,konkrétan én erőltettem is kissé a dolgot.Viszont semmilyen jellegű változást nem érzek,vagy azt hogy különleges volt,pedig tényleg szeretem,de azt érzem hogy kis idő múlva nem is fogok rá emlékezni,annyira jelentéktelen volt.Ráadásul érzékenyebb vagyok lelkileg bármelyik lány barátomnál.Mi a baj velem mégis?:(

2014. jan. 1. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mindenki másképp éli meg. nálam is hasonló volt. 19/L
2014. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 WheneverYouWant ***** válasza:
nem gáz. hátra arc és futás.
2014. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem adtátok meg a módját. Legalábbis nálunk ez volt a gond.

Az első csókom képkockáról képkockára megmaradt, és a szívem lelkem beleremeg, ha csak rágondolok...


De az első szex nálam is felejtős volt. És mint kiderült szépen el is felejtettem :D

Mert az csak úgy megtörtént. Abban nem volt sem rituálé, semmi szép, semmi különleges.

2014. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ice-T válasza:
Nyilván semmi különleges nem volt benne, ezért érzed, hogy jelentéktelen volt. Az ember nem lehet mindenkibe szerelmes és akkor ott van a másik oldala, hogy lehet lelkileg megértitek egymást, de a szex még sem az igazi vele. Megfelelő partnert találni nem is olyan könnyű...
2014. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még lesz elég alkalom, ami emlékezetes lehet...
2014. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,nagyon aranyosak vagytok.Nem tudom,én teljesen úgy érzem hogy ő volt erre a legmegfelelőbb személy,és egyáltalán nem bántam meg,de mindenki úgy áradozik erről,meg hogy milyen csodálatosnak kell lennie.Nem volt az.
2014. jan. 1. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
leszbikus vagy.
2014. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekem se volt az elsőre, de tapasztalat, hogy majd az lesz :) És a mai napig ugyanaz a párom, és csak vele feküdtem le.
2014. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Ice-T válasza:
Ez most nem volt az, de még lehet, akár mással, akár még vele is, ha esetleg őszintén átbeszélitek egymás vágyait és jobban figyeltek a másikra, hogy kinek mi a jó.
2014. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7-es kötve hiszem,semmi bajom a más nemi identitású emberekkel,de jómagam mindig is undorodtam a gondolattól.

Igazatok van,de azt se mondhatom hogy nem volt figyelmes,percenként kérdezte meg hogy fáj-e,megállt,stb...

2014. jan. 1. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!