Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha együtt voltam valakivel...

Ha együtt voltam valakivel 4-én és 9-én kellett volna megjönnie de helyette 14-en jött meg akkor terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor buta vagy leginkább.
2014. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ikreket vársz. Fiúkat.

Válassz nekik nevet, jó?

2014. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Najó, kezdjük azzal, hogy ha terhes vagy, nem jön meg. Vannak nagyon-nagyon ritka kivételek, ahol előfordul vérzés még első hónapokban, de az nem menstruációs vérzés.

Másodszor pedig elméletileg nem öt nappal a menstruációd előtt van peteérésed, persze akadnak kivételek, amikor akár menstruáció alatt is teherbeesik valaki, de ez is csak szélsőséges eset.

Ahogy látom, szüzesség témakörbe tetted terhesség helyett, ebből következtetek, hogy ez volt az első alkalom, ami előtt nem árt jobban tájékozódni a szexualitásról, stb. (És most próbálom nem felhúzni magamat.)

2014. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 WheneverYouWant ***** válasza:

Útálom már az ilyen kérdéseket de most valahogy van kedvem normálisan válaszolni... légyszives majd köszönd meg.

Szal az ha megjött nagyon jó jel de nem lehetsz benne biztos mert ha teherbe is estél akkor is van akinek megjön csak nem olyan mértékben... gyenge a vérzés de van..

A legjobb megoldás hogy nem minket kérdezgetsz itt hanem elmész venni egy tesztet.. de minek is írok ilyet hiszen akkor jön amjad a kövtkező kérdés hogyha a teszt negatív akkor biztosan nem vagy e az...

2014. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
WheneverYouWant, előtted lévő hozzászóló vagyok, úgy érzem, ugyanazt gondoljuk.
2014. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Istenem, első válaszoló vagyok, most írt privát levelet a kérdező, hogy most akkor terhes-e vagy sem... :((
2014. jan. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy kedves kérdező (az vagyok, aki már kétszer írt), de komolyan miért fekszel le úgy valakivel, hogy fogalmad sincs a női nemi ciklusról, annak az esélyéről, hogy melyik napon eshetsz jobban teherbe, a védekezésről, stb.? Valószínűleg annyi történt, hogy izgatott voltál, zaklatott az első alkalom miatt, akkor előfordul késés.
2014. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert dugni tud de gondolkodni nem...alapvető probléma a mai tizenévesekkel 27N
2014. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, előző vagyok, akinek a költői kérdésére válaszoltál. Sajnos én még nem szoktam hozzá ehhez a jelenséghez, mindig reménykedem. :(
2014. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tuira az vagy.
2014. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!