Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm még szűz és már jó...

A barátnőm még szűz és már jó ideje együtt vagyunk! Úgy gondoltuk h mostmár itt az ideje h lefeküdjünk. Elsőre nem sikerült elvenni neki viszont gumit nem húztam! Terhes lehet?

Figyelt kérdés
Mondta h fáj neki és abba hagytam!Utánna mondta h kielégít azért!(kézzel)Elképzelhető h terhes lesz??Nem sokáig próbálkoztunk mert mondta h fáj!
2010. jún. 23. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
A barátnőd 7 hónapos terhes. Ne mondd, hogy eddig nem vetted észre!?
2010. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
20%
beleélveztél? ha nem, akkor nem lehet terhes.
2010. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet terhes. Hát szűz még, te írtad! Próbálkozzatok tovább, de védekezzetek.
2010. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Természetesen. Kéz alakú gyerekeitek lesznek.


De most komolyan, mitől lehetne terhes? Elmentél bent? Ha nem, akkor valószínűleg nem lesz terhes. Persze, van rá esély, de kevés. Legközelebb több előjáték, sikosító, és fokozatosság. Esetleg próbálkozzatok zuhany alatt, a melegtől jobban tágul..


22F

2010. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
a pasiknak akkor is van magömlésük szeretkezés közben ha nem is érzik-én is voltam ilyan helyzetben....a legbiztonságosabb az ha a bnőd vesz be esemény utánni tablettát-én is ezt tettem (csaj vagyok)
2010. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya nem egy teljesen zárt valami,azon keresztül is juthat spermium a barátnődbe.Kb. annyi az esélye teherbe esni,mint megszakításos védekezéssel.Az előváladék miatt ezzel nem szabad szórakozni,ebből baba lehet.El sem tudom képzelni,hogy előre eltervezett első együttlétre nem készültetek óvszerrel!Ilyen többet egy percig ne forduljon meg a fejetekben,ha csak nem akartok szülők lenni.A helyében vennék egy tesztet és két hét múlva megcsinálnám.
2010. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Most akkor betetted, vagy nem? Ha egy kicsit betetted, de fájt neki és kivetted, attól még a szüzességét elvetted, és terhes is lehet. Ha meg nem tetted be egyáltalán, akkor meg mi fájt neki?

Utána kéne egy kicsit nézni a témának, mielőtt szexelni kezdesz. Vagy legalább biológiaórán odafigyelhettél volna.

2010. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyit nem tud az agyilag SZŰZ.
2013. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!