Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hátrány egy lánynál, ha szűz...

Hátrány egy lánynál, ha szűz még? Vagy előny?

Figyelt kérdés

Hallottam azt is, hogy előny, mert akkor a tiéd először, te veszed el a szüzességét stb, de olyat is, hogy túl sok türelem kell hozzájuk és tapasztalat hiányában nem is olyan jók főleg először.

Ez most kortól függetlenül kérdezem.



2014. jan. 18. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Le írtada választ, van aki türelmetlen ,ott hátrány, én szeretem.
2014. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mr. Truth ***** válasza:
Nálam előny és csodálattal tekintek rá. Meg kell becsülni azt a lányt. :))
2014. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

So-so.

Én inkább nem szűz nővel kezdenék,de ha szűz és nagyon szeretem, kívánom, az sem baj. :) Az tetszik, hogy olykor bénáznak és élvezet betaíntani a jó cumira, mozgásra őket :)

2014. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"kortól függetlenül" pedig édesem ez nagyon is korfüggő dolog
2014. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért függ kortól? Ha valaki mondjuk 27 évesen is szűz az már hátrány, ha 17 évesen, az előny?
2014. jan. 18. 23:59
 6/9 anonim ***** válasza:

inkább elkerültem az ilyen helyzeteket

van aki meg értékeli


ez olyan mint szereted a csokit?

van aki igen van aki nem

2014. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pedig eléggé korfüggő...


Mondjuk egy 16-17 éves szűz lánytól az a normális, ha mondjuk hónapokat jár egy fiúval vagy akár többet, mielőtt lefekszik vele.


Míg egy 30 éves férfi és nő kapcsolatban senki nem fog hónapokat járni meg "pettingelni", hanem lefekszenek egymással amint lehet.

2014. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem gond szerintem ha 27 évesen szűz vagy!Mondjuk úgy hogy tetszeni fog a párodnak akivel majd megházasodsz.vagy inkább vársz aki igazán méltó hogy elvegye a szüzességed?!
2014. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szűz csajjal azért nem jó komoly kapcsolatot kialakítni, mert egy idő után úgyis félrekúr, mert érdekli a dolog és kíváncsi.
2014. márc. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!