Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk szeretik elvenni a...

A fiúk szeretik elvenni a lányok szüzességét, vagy tényleg a "bejáratott punci" a nyerő?

Figyelt kérdés
Hallottam két fiút beszélgetni, és az egyik azt mondta hogy nem szereti a szűzlánykákat, mert azok nyöszörögnek nagyon, meg véreznek. Akartam neki mondani hogy ha nyöszörögnek akkor valamit rosszul csinálsz tes, de inkább hagytam mert énis szűz vagyok, szóval honnan tudnám jobban? De most érdekelni kezdett hogy ti mit gondoltok.

2014. jan. 21. 16:57
 1/9 The Guard ***** válasza:
Szűzpunci ;) 23F
2014. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez hülyeség. Nem vagyok dugógép hogy végigpróbálgassak több ilyet és több olyat és elmondjam: áhá, ez a jobb!

Aki válaszolni tud erre a kérdésre érdemben, azzal valami gond van, hogy végigmegy a fél nőtársadalmon, az nem normális dolog. Az se normális, ha valakinek kb. 5-10 "komoly" kapcsolata volt már. Nem értem, miért, milyen alapon kéne összehasonlítani.

2014. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon rossz kérdés! Ha csak szexröl van szo, a "bejáratott" a nyerö. Ha sikerül egy lánnyal olyan kapcsolatba kerülni, hogy nekem adja az elsö alkalmat, az nagyszerü, megtisztelö és ha szerelmem ö akkor el is fogadom.
2014. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a férjem vette el, és ezért nagyon becsül! Előtte soj nővel volt, de egyszer sem szűzzel, bennem viszont nagyra tartja, hogy tartogattam magma egészen 22 éves koromig.
2014. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a fiúk néhányan kicsit "megtisztelőnek" érzik hogy ők az elsők a lánynál.de van akik nagyképűek lesznek ettől.egyépként hány éves vagy?!
2014. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a szüzet már csak azért is jobban szeretik (én meg ilyen beszélgetést hallottam)mert szűkebb :D hát kitágul..de ez van::D
2014. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt szűz barátnőm és imádtam! Ő is nagyon szeretett. Jó volt vele.
2014. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
Egyértelmuen a szűz sokkal szűkebb es ezaltal mindket felnek elvezetesebb
2015. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jézusom. Bár 5 év telt el a kérdés óta, azért ezt itt hagyom.

Komolyan tanácsolom, hogy ha férfiként akartok viselkedni az ágyban és helytállni az életben, akkor az elméleti ismereteiteket is bővítsétek, ne csak a gyakorlatit. Ezt 30 éves nőként olvasni nevetséges.

Egy nő hüvelye nem tágul ki hosszútávon a szextől! A hüvely egy izom, egy járat ami szexuális izgalom hatására kitágul és benedvesedik.. A szex után pedig fél órán-órán belül visszaszűkül az eredeti méretére. Egyátalán nem egyedi eset, hogy egyes lányok vagy akár anyukák 10 év után is olyan szűkek, mintha aznap kezdték volna, mások pedig pedig pár alkalom után úgy érzik 20 éve szexelnek.

Nyilván mire az ember lánya eléri a 40 éves kort, már rá kell gyúrni intimtornával, hiszen a hüvely is, mint minden szervünk használódik és öregszik, de attól mert egy huszonéves nő rendszeres szexuális életet él még nem lesz törvényszerűen tágabb egy szűznél. Ez inkább adottság és egy adag genetika.

2021. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!