Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés elvenni egy nő...

Milyen érzés elvenni egy nő szüzességét? Tényleg olyan dolog amit egy igazi, egészséges férfinak meg kell tapasztalnia legalább egyszer az életben?

Figyelt kérdés
szüzesség
2013. dec. 3. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tul van misztifikalva. maximum kicsit nehezebben megy be, de ennyi a kulonbseg.
2013. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell! Ez nem előirás vagy ilyesmi, de többször belefuthatsz szűz lányba. (tapasztalat) Gondolom emögött a felelőség érzet megjelenésére utalnak akik ezt mondják, de enélkül a szexnek nekiállni sem volna szabad, függetlenül attól, hogy szűz e vagy sem. A szűz lánnyal fokozottan óvatosan, felkészülten, ésszel, és odafigyeléssel.

És utána az első pár alkalommal szintén. (a szüzesség elvesztése után a 3 napos "pihenő" aranyszabály!)


Milyen érzés elvenni?

Feszült, törődő, gondoskodó, és megható is egyben. Alázat, és tisztelet nélkül nem lehet jól csinálni. (legalábbis nekem az volt mindig)

2013. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Bár én nő vagyok, de leírom, amit a páromtól tudok. A nagy szerelmének ő vette el a szüzességét, de a páromnak többet jelentett, mint a lánynak, mert nem sokkal rá szétmentek, a lány megcsalta őt. A mai napig ha szóba kerül a lány, mindig megjegyzi, hogy neki sokkal többet jelentett az a kapcsolat, mint a lánynak és hogy a lány semmire sem értékelte, hogy ő vette el a szüzességét.


Ha beleképzelem magam egy férfi helyébe, akkor úgy gondolom, hogy valóban nagyon fontos dolog lehet, de ugyanakkor nagy felelősség is, hiszen nem mindegy, hogy az adott lány miként fog emlékezni az első "élményre". Hogy valóban élményként vagy felejtendő rosszként éli meg, az pedig szerintem a férfin múlik. A baj ott kezdődik, hogy sokan a szűz lányokat is csak egy patronnak tekintik, persze erről a mai lányok nagy része is tehet. Erről sokat lehetne vitázni, de mindent összevéve, ha férfi lennék, engem valószínűleg nagyon vonzana ez a kérdés. :-)

2013. dec. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmi különös.
2013. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így gondolom de túl fogom élni, ha nem jön össze.
2013. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Dowd csak szűz lányokra hajt. Ezért tehetsége nulla. Aki vérbeli nőkkel foglalkozik annak teljesíteni kell. Na tapasztalat:)
2013. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak összefutottam pár szűzzel is. Ez minden :)
2013. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Dowd házas és nem kerget ilyeneket.
2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De nem volt mindig házas ;)))
2013. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Senki sem úgy születik :)
2013. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!