Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pár napja szerelmeskedtem...

Pár napja szerelmeskedtem először a barátommal. Nekem ez volt az első. Lehetséges, hogy az első alkalommal orgazmusom volt?

Figyelt kérdés
Először fájt aztán elmúlt. Sokan azt mondják hogy az elsőnél ne számítsunk orgazmusra. De nekem mégis volt ráadásul hüvelyi. (csiklói nem lehetett) Előfordulhat? Lányok nálatok az elsőnél mik voltak a tapasztalatok? - 20L
2014. jan. 22. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem úgy tűnik.
2014. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Megválaszoltad a saját kérdésedet.
2014. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Előfordulhat. Igen. Bár nálam nem volt az elsőnél hüvelyi orgazmusom, csak csiklói, de szerintem simán lehetséges. Örülj neki, hogy átélhetted már az első alkalommal is! :)
2014. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Még elég kezdő vagyok ezért a sok kérdés ezzel kapcsolatban. :)
2014. jan. 22. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt, akkor azt érezted volna, és nem merülne fel benned, h volt-e :)
2014. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már valaha orgazmusod? (egyedül)
2014. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen volt már akkor is amikor magamnak csinaltam es akkor is amikor a,baratom. Az aktus alatt is volt tutira, csak ez kicsit más érzés volt mint amikor ujjal.
2014. jan. 22. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne tudni, hogy egyáltalán volt-e már orgazmusod?


Ha igen, akkor valóban nem tennél fel ilyen hül.ye kérdést, mert azt elég nehéz lenne bármivel összekeverni.


A sok buta liba meg ezért veri magát, hogy "nekem mindig van orgazmusom, ráadásul hüvelyi", mert az hiszik, hogy egy kis pisilési inger meg az orgazmus pont ugyanaz.


Hát nem!


Szóval: maszturbálsz te rendesen?

2014. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, elképzelhető, hogy volt, nekem is volt. De neked kellett érezni, hogy mi volt az vagy mi nem.
2014. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érezted, hogy hirtelen megmerevedett a tested és mindenedet villámcsapás szerűen átjárta az a nagyon kellemes érzés? És közben az egész hüvelyed erősen összehúzódott sokszor egymás után?

Ha igen, akkor volt... de szerintem egész biztos nem, különben kizárt, hogy ezt megkérdeznéd.

2014. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!