Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőmmel 2 hónapja...

A barátnőmmel 2 hónapja együtt vagyunk. Segítség!?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást és elterveztük hogy végre lefogunk egymással feküdni. Már 1-2x majdnem eljutottunk odáig de megijedtem mindig kifogást próbáltam találni. Nagyon szeretem de attól félek hogy ő már nem szűz, pontosabban 5x szeretkezett. És nekem csak 14cm és eléggé félek hogy nem fogja érezni és nem élvez el. Pettingeltünk már de nem szólt semmit hogy kicsi. Kérlek megtudtok nyugtatni? Vagy esetleg tapasztaltabbak írni valami okosat? 16F

2014. jan. 20. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs semmi baj a péniszeddel.

Egyébként az sem normális, hogy pontosan tudod, hányszor szexelt előtted a barátnőd... azt is tudod, pontosan hogyan történt, vagy mi van? Nem kell ilyen dolgokat egymás orrára kötni...

2014. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

sztem szakìts vele.

nem ilyen töketlen gyerek való hozzá.

2014. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért valljuk be: nem is nagy.
2014. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

JÓ. AZ.


Nem lesz gond.

2014. jan. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, és mondjuk 3,5-4 centi az átmérő, akkor nem lesz gond semmi :)
2014. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A női hüvely első negyede közvetíti a hüvely érzéseit, ingereit. Egy átlagos hüvely 15 cm, egy kis matekkal kiszámolhatod, hogy az a 14 cm is bőven elég. Ne parázz rá, a dologra, próbáld meg elfelejteni, hogy volt előtted mással is. Ha nyugodt leszel, akkor minden rendben lesz.
2014. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ekkora pélóval ne dicsekedj.:)
2014. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szolt semmit sem, akkor neki megfelel a mereted. Egyebkent meg egy atlagos meret, es meg nohet is. Szoval nem kicsi, mint pl egy 9 cm-s, Pedig olyan is van... sott kisebb is!


Ne parazz, mert akkor a teljesitmenyedet rontod. A szex agyban dol el.

2014. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hallodnemtudom válasza:
2014. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én is félnék 14 cm-s farokkal...
2014. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!