Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire kell megijednie egy...

Mennyire kell megijednie egy lánynak, hogy az első szeretkezés után vérzett és 1-2 napig barnás volt a vére mint a menstruáció elején-végén?

Figyelt kérdés

Tegnap megtörtént az első, figyelmeztettem a barátom és mondta, hogy 'Jól van, nem érdekes ki lehet mosni!'

Hát így is lett.. Vér is jött közbe.. Nem paráztunk be mert mindketten gondoltuk mi lesz. De ettől nem kell beparázni ugye? Előfordulhat következő alkalmakkor is ?



2014. jan. 24. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Először szexeltetek és a barátodnak az volt a legfontosabb, hogy ki lehet e mosni??? Hát nagyon gratulálok, jó kis pasit szedtél össze....
2014. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a legfontosabb, csak beszéltük, hogy előfordulhat. fogalmazásba sose voltam jó. Bocs, hogy élek....
2014. jan. 24. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Atszakadt a szuzhartya :) ez ilyen... Nekem a kovetkezo alkalomnal mar nem volt!
2014. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!