Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor elsőre lefküdtetek az h...

Mikor elsőre lefküdtetek az h volt? Mármint h álltatok neki? És előtte már pettingeltetek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem neked való lesz! Hagyd a pi_csába!
2014. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Engem meger*szakoltak, szall nekem ilyne volt az első... :S


Utána amit az elsőnek tartok, az elég nehéz volt, de előtte sokat pettingeltük, mire elértem azt, hogy újra tudjak bízni a férfiakba, és oda tudjam magam adni teljesen az érzésnek. :)

2014. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 moneyrunnin@ ***** válasza:
Te vagy ma este a 3. akitöl azt hallom hogy megeröszakolták.Hát mi folyik itt gyöngyösön?
2014. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyöngyösön??


Az éelt ilyen, Magyarországon a statisztika szerint minden 3-4. fiatal nő keveredik hasonló helyzetbe, minden 4.-kel meg is történik a dolog. Viszont egyik teenager sem beszél róla, illetve nagyon kevesen tesznek feljelentést, stb... :)

2014. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 moneyrunnin@ ***** válasza:
Azt hittem hogy csak a gyik-es csajokat eröszakolják meg.
2014. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az ugy volt kerlekszepen, hogy mondtam neki, hogy odanezz milyen nehez rejtveny. O odanezett s mig probalta megoldani megtortent a dolog. Persze elotte volt ido pettingelni. Bizony, egyenest a fejere. Eszre se vette mikor smirglipappirral torulgettem. Nem volt egy okos lany.
2014. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én neki "álltam" rendesen, peteket meg kizartuk a francba.
2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, előtte már volt egy csomó petting, aztán egyszer úgy gondoltuk, hogy továbblépünk (kb 4 hónap múlva)
2014. jan. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

akkor most minden 3. 4. nô ismerôsömet megerôszakolták csak én nem tudok róla?


szóval az ilyen rohadt szemét pasik miatt nem bíznak bennem a csajok. bennem, aki max annak árt, aki megérdemli?

2014. jan. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az én több száz lány ismerősömből egyet sem erőszakoltak meg, de még nem is akarták őket.
2014. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!