Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom már szeretne "közele...

A barátom már szeretne "közeledni" hozzám és pettingelni akar. Nekem nincs ellene különösebb kifogásom. Ti is pettingeltetek a párotokkal az első szex előtt?

Figyelt kérdés
Énmég szűz vagyok, de már énis szeretnék valami "testi kapcsolatot" is. Viszont nekem szimpatikusabb a szex, mint a petting..de még nem akarom elveszíteni a szüzességemet sem. Na mindegy, nem ez a lényeg..csak az érdekel, hogy ti is pettingeltetek előbb, és utána vesztettétek el a szüzességeteket? vagy még a pettingel is várjak? . lefeküdni még nemszeretnék vele, mert fiatal vagyok még ahoz szerintem :D (15 éves vagyok)
2010. márc. 4. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
szerintem a pettinghez is fiatal vagy, de nem tudom ezt neked kell tudni
2010. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

szerintem maradj a csok, oleles, simizes kombonal. tul fiatal vagy a pettinghez.


mi szinte fel evet csak pettingeltunk mielott lefekudtunk volna. feltetlenul szukseg volt ra hogy megismerjuk egymas testet, felfedezzuk kinek mi a jo es kenyelmesen el tudjunk lazulni az intim helyzetben.

2010. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
A petting során izgul fel kellően az ember. Először mindenféleképpen pettingeljetek - de még várjatok ezzel is.
2010. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én is ennyi idősen pettingeltem először. sztem a szex elött mindenképpen fel kéne fedeznetek egymás testét és erre a peting jó módszer. ne félj tőle:). de a szexhez még elég fiatal vagy. szerintem egyénfüggő, h ki mikor lesz érett rá, de ártani nem árt ha vársz még egy kicsit.. amugy én azóta is szűz vagyok és jól vagyok. 17L
2010. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Most mit vársz a kérdezőktől? hogy helyeseljenek, hogy oké csináld meg?

Válaszolok a kérdésedre: Igen! Pettingeltünk az első szeretkezés előtt, de nem 15 évesek voltunk és nem is pár nap, hét telt el míg megtörtént...! És hidd el sokat számít, hogy mikor...petting nélkül, miért szeretnél "szexelni"? (nem akartam dug@st irni, de szerintem az) Az a baj ebben a korban, hogy nem érzitek a lényeget: SZERETKEZÉS...nem értitek a szót...nem értitek, hogy az miért, mitől jó...csak csináljátok....fejetlenül...aztán zuhantok mint vak ló a gödörbe...

Azt is tudom, hogy mindezt fölöslegesen mondtam el, s lepontozás jár emiatt, de nem érdekel engem...

De én átgondolnék dolgokat a helyedben...

(2o-L)

2010. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%

mire várjon basszus??15 évesen ne hogy már ne lehessen prettingelni??!!

szüzességedet még tartopgasd,na de a petting az mehet.

én először kb fél évig elvoltam ennyi éávesen,most 28 vagyok,de a mi időnkbe is pettingeltek a 15-16 évesek.

nem vagyunk már az őskorban,és baj az nem származhat belőle

2010. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó,amiért te r.ibanc voltál anno,attól még ne biztass már egy gyereket.
2010. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
nem gondolnám h ribanc volt attól, hogy 15 évesen pettingelt. ez a XXI. század itt teljesen elfogadott az ilyen, sőt... becsülni kéne h a kérdező 15éves fejjel szeretné még tartogatni a szüzességét, a mai ennyi idős csajok (elnézést a kifejezésért) de orrba szájba d*gatják magukat, még a jóval fiatalabbak is . szerintem ha késznek érzed magad a pettinghez vagy akár a szexhez és megbízol a barátodban nyugodtan tedd meg de tényleg csak akkor ! egyébként meg várj vele és addig is fedezzétek fel egymás testét :)
2010. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*másképp
2010. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

hogy tudom rühelleni ezt a XXI. századi blablát...mi a francért kéne "szexeljen" egy 15 éves gyerek, hangsúlyozom GYEREK.

én is a "XXI." században nőttem fel, mégsem k.rtam már 15 évesen...persze voltak akik megtették körülöttem is, azok is olyanok lettek, amilyenek...

(a 2o L voltam)

2010. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!