Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességünk elvesztése a...

Szüzességünk elvesztése a banketten?

Figyelt kérdés
fiu vagyok 14éves és a baràtnőmmel megbeszéltük hogy a banketton veszìtjük el a szüzeséggünket.csak nem tudjuk sem nàllam se nàlla szoval ott a suliban kellene valahol.leirnàtok hogy hogy csináljuk ovszer van.a méretem 17cm/4,5cm hogy csinàljam hogy ne fàjjon neki.?léccives irjàtok le részletesen.ja és ha lehet ne trolkodjatok màr :D köszöntem

2014. jan. 30. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
A táncparkett közepén.
2014. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
#1 Most írtam, hogy ne a lelkeket...
2014. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 WheneverYouWant ***** válasza:
95%
Várjatok még pár évet. Ez nem trollkodás. De ha nem fogod fel hogy nem a banketten kell elveszíteni akkor nem vagy rá felkészülve.
2014. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Hát, így mindenképp fájni fog szerintem a lánynak. Ehhez rá kell hangolódni. Én tapasztaltként sem sokszor szeretkezek állva, kutyafuttában és főleg nem idegen helyen.


Ha nincs meg a kellő intimitás köztetek, akkor csak reszelni fogtok és a borzasztó kiábrándító és tapasztalatlanságotokból eredendően fájdalmas is.

Szerintem vagy rendesen csináljátok vagy hagyjátok a témát, mert élmény helyett csak elmegy a kedvetek a szextől. Bár zsenge korotokra való tekintettel, még lehet jót is tesztek magatokkal, ha pár évig még pihentetitek a témát. Mondjuk az rossz lesz mikor visszaemlékeztek az első alkalomra és a csaj csak a "lúzerként" fog visszagondolni rád, de hát azt is túllehet élni.

2014. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mégis hol akarod belegyömöszölni a vastag lompost szegény szűk csajba? Wc-ben talán?
2014. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

mi ketten, ti ketten - a ban ketten

a tánpar ketten

2014. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

"léccives irjàtok le részletesen.ja és ha lehet ne trolkodjatok màr"


És mégis ki is trollkodik itt? Mégis mi az, hogy " a baràtnőmmel megbeszéltük hogy a banketton veszìtjük el a szüzeséggünket"? Mi ez óvoda?


Meg egyáltalán minek akarsz te szexelni, ha azt sem tudod hogyan kell azt csinálni, hogy ne fájjon neki? Tudod, hogy mikor fogok én egy ilyen ostoba kölyöknek tanácsot adni.


Nagyon gáz vagy :DDD

2014. jan. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
7. Így van, és egy csomó ilyen buta kérdést tesznek fel itt.
2014. jan. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Roscher Alfonzína: nagyon igaz, amit mondtál.


nem bankett kell, hanem kellő inimitás, kényelmes hely, sok gyakorlás előtte, egymás testének és lelkének ismerete.


lehet másképp is, de ha jót akarsz, akkor így érdemes.

2014. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Olah Alex-Robert válasza:
37%
tedd be neki a lompost es elvezd a szexet fiam
2014. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!