Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj a szüzesség elvesztése?...

Fáj a szüzesség elvesztése? Honnan tudom ha egy fiú azt akarja tölem? és ha fáj mennyire szokott fájni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

igen

hidd el, fel fog tűnni

változó

2014. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az mien ha változó ? én félek nagyon ettol és úgy érzem soha nem leszek jó az ágyba hogy mindig is fájni fog
2014. jan. 25. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
minden fiu valahol azt akarja..... és nem, nincs kivétel!
2014. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

úgy értem a változót, hogy van lány akinek eléggé fájt az első és van akinek meg alig

de ne félj, nem fog mindig fájni :)

2014. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bino ***** válasza:
Nekem nem fájt anno.
2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik hogy jó leszel e benne :)
2014. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2014. jan. 25. 19:31
 8/8 Nevecske válasza:
Hát ha azt akarja akkor vagy célozgat rá, elkezd simizni,főleg a combodat és mindig befelé.Ledönt és elkezd vetkőztetni.Hogy fáj-e? Igen,nekem nagyon fájt. 17 voltam odáig voltam a fiúért,fél év után feküdtem le vele. Nem véreztem,de fájt,nagyon. Mintha egy apró kulcslyukba döfködnének egy seprűnyelet. Csurogtak a könnyeim is.
2014. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!