Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen erzes az, amikor...

Milyen erzes az, amikor legeloszor szex-elsz es kiszakad a szuzhartya, milyen legeloszor a szex?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A második meg a harmadik már jobb lesz, ne félj.
2014. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
olyan mint mikor kipukkantasz egy lufit. durrant egy nagyot utána meg nyikorog, mig be nem járatod
2014. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valakinek fáj és vérzik, másnak nem fáj és nem is vérzik.. kinek hogy. Nekem eléggé fájt és vérzett is egy kicsit.
2014. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit fajdalmas es egy kis verrel jar.De a fajdalmat az elvezet a hatterbe szoritja.Nem kell felni. :)
2014. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon fájt,de nem vérzett. második is fájt az elején,de jobb volt..aztán alkalomról-alkalomra egyre jobb.
2014. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szűzhártya nem szakad ki, csak kitágul. És ha rendesen csináljátok, akkor nem szabad, hogy fájjon, vérezzen.
2014. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én 16 évesen veszettem el a mostani barátommal, az előtte lévő pedig nem érdemelte meg. Szóval hogy mondjam? Mikor először próbálkoztunk nem szakad át, mert túlságosan mélyen volt és vastag, viszont egyáltalán nem fájt. Másodszor kutyapózban próbáltuk és szinte úgy szakadt át, hogy éppen hogy éreztem, semmi fájdalom nem volt, se vér, se semmi, nagyon jó volt. Orgazmusom nem volt, mint ahogyan most sincs szex közben de nem is baj, ha a barátom izgat csiklón keresztül akkor már jó. Úgyohgy ennyi. Amúgy meg, óriási megkönnyebbülés volt, amikor már túl voltam rajta.
2014. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első nem fájt, nem vérzett, kifejezetten jó volt. Előtte viszont sokat ujjazott, az mindig fájt (máig fáj), szóval lehet azzal rásegített erre...
2014. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!