Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek első alkalomhoz...

Szerintetek első alkalomhoz szőrtelenítsek teljesen vagy csak a bikini vonalat? Mennyire számít?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A 15:48-as vagyok. Ha valaki nem fogad el úgy, ahogy vagy, akkor nem szeret! A puncidat is fogadja el olyannak, ahogy Neked jó!
2014. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Milyen első alkalomról beszélünk????

Első randi, s rögtön letolja a bugyidat?? Mert akkor tök mindegy, úgyis meg leszel csinálva, s ha szerencséd van még neked is jó lesz.


Vagy:


Első szex? Akkor pedig mostanra tudnod kellene az igényeit ha annak akarsz megfelelni. Ha nem tudod, akkor talán kicsit korai ez az első alkalom.

2014. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szőrtelenítenék, mert azzal nem lőnék mellé. Bár engem alapból irritál, ha már egy kicsit is nő a szőröm, szvl.
2014. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!