Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiúnál mi az a korhatár,...

Egy fiúnál mi az a korhatár, amitől kezdve ha még akkor is szűz és még soha nem volt barátnője sem, rohamosan nőni kezd annak az esélye hogy egyedül marad?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Rossz a kérdés, eleve rosszul gondolkodsz erről. Minél érettebb, férfiasabb a gondolkodása, viselkedése is, annál inkább nő az esélye.
2014. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
vajon 21-22-23-24 vagy 30 vagy 40...?
2014. febr. 1. 14:06
 3/16 A kérdező kommentje:
mire nő az esélye? Én azt kérdezem h egyedül maradásra mikortól kezd nőni az esélye, pl ha valaki 25 éves és még soha nem volt senkije akkor egyre esélytelenedik ahogy megy 30 majd 35 majd 40 felé... gondolom és szerintetek hol a nagy határ ahonnan már rohamosan nő ez az esély...
2014. febr. 1. 14:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Halála előtt egy órával már elég nagy rá az esély....
2014. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Onnantól, ahol az elkeseredés erőt vesz rajtad és elhagyod magadat. Testileg és lelkileg mindig készen kell lenni egy kapcsolatra. Sajnos ha lelkileg nem vagy százas, az is kiütközik rajtad és így nem is lesz párod, legyél 20 vagy akár 40 éves.
2014. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18
2014. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát az biztos, hogy minél jobban halad az idő, az ismerősök között annál kevesebb a szingli...Én 21 vagyok, de már látom, hogy míg két éve az volt az általános körülöttem, hogy a fele társaságnak van csak kapcsolata, mára már szinte az összesnek...

De azért jobbak így is az esélyek sztem mint régebben, gondolj bele, hogy amíg valaki iskolába jár, nincs stabil anyagi helyzete, sem annyi ideje(családalapításra, megállapodásra). Így elég sok férfi/nő csak később akar/tud megállapodni, ezért sok a szingli vagy aki még könnyebben vált partnert.

Szerintem 30 körül van az a határvonal, amiről beszélsz, nőknél pedig pár évvel alatta. De persze ettől még 58 évesen is rátalálhatsz az igazira :)

2014. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3.! Pont erre válaszoltam az elsőben, csak olvasd el újra!

A 18-at nem hinném, az még nagyon kisfiú. Sok nő bukik egyébkéként az érett, 30-on felüli férfiakra. A korral csak nőnek az esélyek.

Szerintem egy 40-esnek is több esélye lehet, mint pl. egy 20-25 évesnek.

2014. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de egy 40 éves szűz nem érett semmiben, hanem lúzerként tekint rá az egész világ és egyből megkapja h miért szűz, még soha nem volt senkije egy csók se stb..
2014. febr. 1. 14:46
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs senkije több ideje marad dolgozni, gyűlik a pénze. És ahol pénz van ott nő is lesz.
2014. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!