Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van esély rá, hogy párt...

Van esély rá, hogy párt találjak, vagy egyedül maradok örökre?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó, szerény lány vagyok, nem járok bulizni, még soha nem volt párkapcsolatom, így nem voltam még fiúval. A szexualitás viszont elég fontos nekem.

Szerintetek van esélyem párt találni? Komoly kapcsolatra vágyom! Tanácsot, tapasztalatokat is szívesen fogadok a témában!


23 L


PIRIVÁT ÜZENETEKET NEM KÉREK!!!!


2013. nov. 18. 12:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
biztos találsz légy nyitottabb az emberek felé :) de azért légy óvatos is de ismerkedj ne félj én már csak tudom ugyan az a problémám mint neked csak srácba 23/F :(
2013. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy picit nyitottabb lennél az ismerkedésre, könnyebb dolgod lenne!

Persze, azt is aláírom, hogy nagyon sok a beteg ember, és nem lehet megbízni akárkiben :/

2013. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Háh ez jó!


Én is beállok akkor az "ugyanaz a problémánk" sorba. :D


23L

2013. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mész sehova, és itt se írjanak rád. 4 fal között gubbasztasz, minden lehetőséget elvágsz, hogy megismerjenek, így valóban nem lesz senkid.


21F

2013. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetű srác vagyok,csak én azért eljárok ide-oda néhanapján és keresgélek azért.Van esélyed párt találni,mint mindenki másnak,főleg hogy lány vagy azonban ahhoz nem kellene ennyire bezárkóznod,ha már ennyire visszahúzódó vagy,akkor azért például itt neten is megadhatnád az esélyt neki,itt gyk-n is van jó pár hasonló helyzetű srác,aki teljesen normális,megbecsülne biztosan,és jól meglennétek.Nem fogok privátot írni sem ne aggódj,csak fel akartalak világosítani hogyha komoly kapcsolatot szeretnél akkor így nehéz lesz,ha minden esélyt kizársz az életedből az ismerkedésre. :/

22/F

2013. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos lépéseket meg kell tenned ha tényleg akarsz. Ami akár átmenetileg kellemetlen helyzeteket is jelenthet. Csak el kell döntened, hogy megéri-e neked az áldozat. Ez az első lépés ahhoz, hogy rá tudd szánni magad a helyzet megváltoztatására.
2013. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
itt sírsz de nehogy valaki privátot írjon.
2013. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Már kaptam elég privátot korábban ezen az oldalon, volt néhány fiú aki rendesnek tűnt de az ország másik végén... De ez valahogy nekem nem jön be hogy nézik a kérdéseket, meg a válaszokat hogy kinél próbálkozhatnának....
2013. nov. 18. 12:44
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezzel a hozzáállással vonulj kolostorba.Puszi!
2013. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
azért esélyt adni lehetne annak mondjuk aki közel lakik kedves kérdező..
2013. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!