Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tampontól átszakadhat a...

Tampontól átszakadhat a szűzhártya? Lent pontosabban kifejtem amire szeretnék választ kapni

Figyelt kérdés
azt tudom hogy tampont felhelyezéstől van esély hogy átszakad a szűzhártya de mivel légenyesebben kisebb mint egy pénisz nem olyan nagy az esély, viszont a tampon kivételekor sokkal nagyobbá duzzad a tampon ..egy normálnál nagyobb tampon esetén meg főleg , szóval itt annyi lenne a kérdés hogy ha egy nagyobb tampont kiveszek ami ugye már televan vérrel az átszakithatja a szűzhártyát vagy ez tampon kivetelekor nemis lehetséges.?!?!!!
2014. febr. 1. 15:30
 1/5 anonim válasza:
És ha igen? Semmi jelentősége nincsen. 14 éves korom óta használok tampont, 19 évesen szexeltem először, nem tudom, csinált-e bármit a tampon előtte a szűzhártyámmal, én mindenesetre nem éreztem, és az első pasim sem panaszkodott. Bár manapság a férfiak amúgy sem nagyon kedvelik a szűzhártyaszaggatást, nyugodtabbak, ha nem ők az elsők. :)
2014. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hártyája válogatja…. Van, akinek még a pénisztől se szakad át, és van, akinek már a sporttól is. De emiatt ne aggódj. Egészen addig szűz leszel, amíg nem vagy együtt „úgy” férfival.

Nyugodtan használj tampont, ha akarsz.

2014. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kizárt -_-
2014. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megeshet, viszont az is tény valakinek nem szakad át elsőre a szűzhártyája még pénisszel sem. Kell még pár aktus mire ez megtörténik.


Lehetséges minden, de kérdés, hogy ezekre mennyi az esély, erre pedig nem lehet tuti választ adni.

Mindenesetre én már 3. menstruációmat tamponnal csináltam, és onnantól csak azt. De én semmi fájdalmat vagy negatív dolgot nem tapasztaltam.

2014. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :)
2014. febr. 1. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!