Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex a szülők tudta nélkül?

Első szex a szülők tudta nélkül?

Figyelt kérdés

17 múltam, több mint 2 éve együtt vagyunk a barátommal, teljesen normális kapcsolat. 2 évig várt rám (még tovább is képes lenne, de én már készen érzem magamat az alkalomra), szóval már megtörténne a dolog az elkövetkezendő hetekben. A probléma csak az, hogy a szüleim abnormálisnak tartják, hogy egy gyerek a házassága előtt szexuális kapcsolatot létesítsen akárkivel is, ha meg mégis, akkor 17 évesen, az úristen milyen korán van.

Lehet, hogy "gyerekfejjel" én vagyok túl naiv, de szerintem rájöhettek volna már, hogy nem azért van velem a barátom, mert csak arra megy ki neki a játék, nagyon szeret és én is őt.

A másik ok, hogy mi van, ha nem ő lesz a férjem, akkor meg fogom bánni, hogy vele veszítem el. (Egyáltalán nem szeretnék férjet, vagy max. nagyon későn, szóval ez nekem annyira nem befolyásoló...)

Ha megtudják, hogy belevetem magam (természetesen ésszel) ebbe az életbe, el sem tudom képzelni, mekkora balhé lesz.

A barátomnál terveztük, mivel nálunk lehetetlen, rendszeresen bejönnek a szobámba, hogy lássák, mit csinálunk.

(Régebben beszéltem már erről velük, akkor még 16 voltam, teljesen kiakadtak, hogy én majd szeretnék ilyet...)

A barátoméknál, ketten lennénk, de mindig megkérdezik itthon, hogy mit csináltunk, otthon voltak-e a szülei. Hazudni nem akarok a szüleimnek, hogy otthon voltak, de ha megmondom az igazat, veszekedés...

Mit tegyek, valaki volt már ilyen helyzetben? Aki tud, segítsen kérem... Köszönöm!



2014. febr. 2. 19:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden válaszolónak!

Mindannyian tudtatok jó ötletet/segítséget adni!:)

2014. febr. 3. 18:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont ilyen szüleim (illetve anyukám van, mint neked) , hogy házasságig bűnnek tartja a szexet. Én is 17 éves vagyok és 2 éve együtt vagyunk a barátommal, de mi akkor szeretkeztünk először, amikor 16 voltam. Anyának 1 hete mondtam el, hogy megtörtént. Nem akartam, de muszáj volt, mert mennem kellett nőgyógyászhoz. Nagyon kiakadt, 1 hete ezen rágja magát, sír meg (szinte) lek*rváz és folyton azt kérdezgeti magától, hog:Mit rontottam el? Még gyónni is el kellett mennem :/ Meg mostmár, hogy tudja hogy fel szoktunk menni a barátomékhoz, akkor meg mondja, hogy jöjjünk inkább hozzánk (mert akkor nem tudunk szexelni) meg hívogat telefonon és ha ki vagyok kapcsolva, akkor hisztizik. Borzasztó. Ne haragudj, ezzel nem riogatni akarlak, csak mondom, hogy nálam így alakult. Néhány szülű prűd, nem engedi élni a gyerekét :(
2014. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

hálistennek nálunk semmi ilyesmi. Anyukám néha meg is kérdezi mikor a tesco-ban vagyunk hogy kell-e venni gumit :D

i love my mom :)

2014. febr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!