Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fura lenne a legjobb barátnőmm...

Fura lenne a legjobb barátnőmmel elveszteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Már nagyon régóta barátok vagyunk, de nem hiszem hogy leszbikus vagyuk, inkább biszex, de még az sem biztos. Kihatna a későbbi életemre, he most vele lefeküdnék? 15/L

2014. febr. 6. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Az sajnos pszihoszexuálisan nem mindegy, hogy az első nemi kapcsolatod kivel, és milyen körülmények között történik.

Ha még nem voltál fiúval, nem ezzel kezdeném a helyedben.

2014. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Lehetséges... miért nem választasz inkább egy fiút, ha ennyire sürgős? Mondjuk engem :P vagy miért nem tudsz várni még vele?
2014. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
26%
Ha lány vagy és lánnyal létesítesz szexuális kapcsolatot attól még szűz maradsz... Ha nem járt benned farok akk szűz vagy.
2014. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha van kedvetek, játszatok egymással, de nem értem, hogy a szüzességed elvesztését hogyan gondoltad a barátnöddel?
2014. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

hát én úgy gondolom, hogy két nő is tud teljes értékű aktust folytatni, és mivel már túl lennél egy szeretkezésen elvesztenéd a szüzességed, de ez csak egy szubjektív vélemény


egyébként szerintem az első szexnek szerelemből kéne történnie, tök mind1, hogy fiúval vagy lánnyal, de szerelemből...


amúgy ha lefekszetek, de nem vagy leszbi, akkor ettől nem leszel az, úgyis hiányérzeted lesz, és max nem próbálod többet, vagy rájössz hogy biszex vagy, és mindkét nem nyerő nálad


19/L/L

2014. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindketten akarjátok, mire vártok még? Ismeritek, szeretitek egymást! Baj nem lehet, és legalább rájöttök "mik" is vagytok, mi legyen ebből. Nem gáz, hajrá! ;)
2014. febr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Joe Makepeace ***** válasza:
72%

A 3. meg a 4. válaszoló olyan sötét mint a holdvilágos jóéjszakát...

Azt már csak zárójelben jegyzem meg hogy a szexnek köze nincs a behatoláshoz! Aki annyit tud róla összesen az nem tudja mikből maradt/marad/fog kimaradni...

2014. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha mindketten szeretnétek, akkor hajrá, másra nem is tartozik.
2014. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne másnak akarj megfelelni! Tedd azt, ami Neked a legjobb! :)
2014. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha a barátnőd is benne van, akkor tegyétek meg nyugodtan! De csak akkor, ha mindketten tényleg akarjátok! :)
2014. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!