Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a legjobb...

Szűz vagyok és a legjobb barátnőmtől kaptam egy vibrátort. Ha kipróbálom akkor elfogom veszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
Vérezni fogok ugyanúgy mintha pasival közösültem volna?
2012. febr. 27. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
A szüzességedet nem,max a szűzhártyád fog átszakadni, de az megtörténhet sportolás közben is. Ha egy férfival közösülsz,onnantól nem vagy már szűz. Nem feltétlen fogsz vérezni, ez egyénfüggő.
2012. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Igen! És ha nem húzol rá gumit, terhes is lehetsz tőle!
2012. febr. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de ha a jövendőbeli pasimmal fogok lefeküdni akkor ő észreveszi hogy már volt bennem valami?
2012. febr. 27. 19:10
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem,ettől még látni fogja,hogy azt sem tudod hogy kell szétrakni a lábad. Megjegyzem, nem ártana csak olyannal ágyba bújni, akivel már vagytok olyan bizalmi kapcsolatban hogy tud a vibrátorodról. Vagy ez manapság nagy kérés?
2012. febr. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért drágám, mert a szüleik nem mondták el nekik, hanem bekötötték az internetet és a kábeltévét, és mindent a valóvilágból tudnak, már amit tudnak egyáltalán. Az hogy a szűzhártyád megvan-e még, az csak illúzió, bár azért nem ártana ha vigyáznál rá, mégiscsak az az igazi, ha egy pasi lyukasztja ki, nem pedig egy vibrátor. Nem értem, mi a francnak kell már ennyi idősen mindenáron kefélni... képtelenek vagytok kivárni, míg nagylányok lesztek, és rátaláltok az igazira? Én is voltam tüzes 15 éveset, aztán mivan, leszartam, próbáltam kívánatos és kedves lenni a pasikkal, aztán lett is barátom, akivel 2,5 éve vagyok együtt, és egyáltalán nem szégyellem, hogy ő az egyetlen, aki hozzámért.
2012. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Azért ezzel a f*sz dologgal lehetne vitatkozni. Ha az eredeti felfogás szerint vesszük akkor a szűzhártya átszakadásától számítva nem vagy már szűz, hiszen a szüzességet az adja. Egyes országokban megköveznek ha nem vérzel és senkit sem érdekel, hogy véletlen szakadt-e ki.


De ez nem most lesz probléma. Nem számít most ki mit mond. Ha egyszer összejössz egy fiúval aki igazán fontos lesz számodra, akkor nem az fog számítani, hogy szerintünk szűz vagy-e még, hanem őt fogja zavarni, hogy inkább egy rudat választottál, ahelyett, hogy vártál volna rá.

2012. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
A faszt nyugodtan kiírhatjátok, azért nem szól a csúnyabeszédszűrő.
2012. febr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, észre fogja venni. Nem abból, hogy béna vagy, hanem abból, hogy nem vagy olyan szűk. Egy szűz hüvelybe nem csusszannak csak úgy bele a dolgok. Lehet érezni a különbséget.
2012. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó!Igazat adok, de gondolj bele:ha megkérdeznéd a barátnődet,hogy szűz-e,már nem számítana annak egy vibrátor miatt?Egyértelműen az lenne a válasz, hogy igen, még szűz vagyok.Az ujjazástól is át lehet szakítani,ettől még szűz marad a lány.
2012. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez 19:13-nak ment
2012. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!