Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolnak a fiúk a szűz...

Mit gondolnak a fiúk a szűz lányokról?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy vannak fiúk, akik örülnek ennek, de van aki nem járna egy szűz lánnyal.. Érdekelne a fiúk véleménye.. Ti mit gondoltok a szűz lányokról? Ha tudnátok a lány aki tetszik, szűz, még mindig ugyanúgy tetszene? :)

2014. febr. 6. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyet se ismerek. különösebben nincs róla véleményem, ez egy múlandó állapot.
2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Többre értékeli a szerelmet a többségnél.
2014. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

örülnék ha ismernék ilyet....


18/F

2014. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szűz lányokat volt is már és szeretnék is még!
2014. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ritka kincs az ilyen...
2014. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Örülnék ha a barátnőm szűz lány lenne. Az sem lenne baj, ha én lennék az első barátja.
2014. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hallottál-e már arról, hogy sok ember van, és nem mindenki ugyanazt gondolja. Az egyik ezt, a másik azt, a harmadik meg amazt. Statisztikát csinálni erről teljesen felesleges (gyakran kéne frissíteni is), mivel ez nincs hatással arra, hogy akivel te majd összetalálkozol, hogy fogja gondolni. Akárhogy gondolhatja. Még az arányok is mindegyek.
2014. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább a tapasztaltabb csajokra bukom,akik tudják mit akarnak. A szűz lányt tanítani kell. Meg kell ismertetni,hogy milyen a jó a szex,és ez nem olyan egyszerű ám.

Sokat kell vele dolgozni, a közös boldogságért.

2014. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen tanítanám kedvemre!
2014. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Írhattok még nyugodtan..:D Amúgy nem statisztikát vagy valami ilyesmit szeretnék készíteni, hanem csak egyszerűen érdekel az emberek véleménye :) És tévedés ne essék, nem rólam van szó, csak eszembe jutoot ez a kérdés :D
2014. febr. 6. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!