Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondolnak az emberek...

Mit gondolnak az emberek valakiről, aki még 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
mostanában egyre jobban zavar,hogy mindenki tudja(vagy sejti) rólam,hogy szűz vagyok.
2012. márc. 14. 17:00
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a kérdés, hogy egy 21 éves szűzet miért foglalkoztatja annyira, hogy mit gondolnak erről az emberek? Nincs a homlokodra írva, és ehhezek rajtad kívül senkinek semmi köze.

Amúgy biztos sokak szemében ciki, de én pl nem tartom olyan nagy dolognak. Emberileg nem minősít.

2012. márc. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
40 éves nő vagyok:20 évesen voltam egyszer fiúval,azután 19évig nem.nem bánom. most van egy fantasztikus hapsim, úgy bánik velem mint egy kinccsel.tök boldogság.
2012. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarjon ez tégedet. Teljesen már irányba próbálj orientálódni. Nyilván nem véletlenül alakult ez így.
2012. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vallod be, hogy szűz vagy, akkor nem tudják rólad.
2012. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

ma 17:19


Már miért ne foglalkoztatna? Nem tudom lesz.arni,hogy mit gondolnak rólam sajnos. Legalábbis az ismerőseim, rokonaim, szerintem ez mindenkit foglalkoztatna. A többi emberre tojok, mert ők úgyse tudják:)

2012. márc. 14. 20:35
 6/39 anonim ***** válasza:
23%

Szeretkezni és a csajokkal ismerkedni úgy, hogy ottvan a levegőben az együtt alvás lehetősége, nah az ultrajó dolog.

Kár kimaradni belőle, tehát aki 25 felett szűz, az mazhoista, vagy nagyon félti a szánalmas méltóságát, és nem mer kezdeményezni, és beégetni magát, pedig az is jó dolog:D

2012. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Ezt a kár kimaradni belőle dolgot már sok helyen olvastam hasonló kérdéseknél. Mintha direkt akarnék kimaradni belőle, mert apácának készülök, ez kb. így jön ki.
2012. márc. 15. 09:46
 8/39 anonim ***** válasza:
28%
Miért maradtál ki belőle eddig? Odamész egy csajhoz és finoman célozgatsz rá, hogy jó lenne együtt lenni az éjszaka. Ha nem jön össze, akkor repülsz a következőre. volt olyan ismerősöm, aki minden 2. nap bulizni volt, mindig odament 20 lányhoz és ha 19 el is küldte, de mindig volt egy aki hajlandó volt benne lenni este a hancúrban. Lesz sok visszautasítás de a végeredmény megéri.
2012. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
utolsó: lány vagyok!!!!
2012. márc. 15. 13:02
 10/39 anonim ***** válasza:
Olyan ronda lennél lányból, hogy ennyire nem akar senki?
2012. márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!