Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy veszítsem így el a...

Hogy veszítsem így el a szüzességem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, volt már barátom nem is egy, de nem történt meg sosem a dolog, mert nem voltam szerelmes. Érdekel a dolog, hajt a kíváncsiság, de nem vagyok képes olyannal lefeküdni, akit nem szeretek. Nem vagyok prűd, sem konzervatív, csak különleges alkalomnak tartom, így szeretnék rá emlékezni.
2014. febr. 6. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj. majd ha szeretni fogod, meglesz
2014. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na te vagy ezek szerint az 1000ből az 1, aki ki fog fogni téged,összeteheti a két kezét!

Örülök hogy ilyet is olvasok.. :)

Majd jönni fog az magától!

2014. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
en is ugyanigy vagyok vele olyannal akarom elvesziteni akibe szerelmes vagyok majd csak lesz olyan :))
2014. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Várd meg a megfelelő ember. 18 évesen semmiről sem késtél le.
2014. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ez dicséretes tényleg. Ne aggódj! Sokan úgy vannak vele , hogy "húú de gáz , hogy nem vesztetted el már a szüzességed" , de ilyenekre ne is gondolj... Ebben a világban már az is "szégyen" , ha az ember 14 évesen még szűz...

Az igazi el fog jönni és ha úgy alakul mindenképpen meg fog történni.


F/18

2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon szép és követendő példa, csak nem értem, mi a kérdés. nem a szüzességen van a hangsúly, hanem a szerelmen és a szerelem beteljesülésén. ne azért várd a szerelmet, hogy elveszítsd a szüzességed, hanem akkor veszítsd el, ha megtaláltad a szerelmet. :) szóval nagyon szép a gondolat csak ne hagyd magad ilyen oldalaknak befolyásolni :)
2014. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tudod, sokan mit meg nem adnának egy ilyen lányért?

Bizony, az első alkalom nagyon különleges, és nagy megtiszteltetés a fiúnak!

Az idő meg ne izgasson. Nem hajt a tatár, van még bőven időd.

2014. febr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértele. Én is 18 éves vagyok, volt 2 rövid kapcsolatom, de az első fiú akarta is, és bepróbálkozott, de annyi idő után, főleg, hogy nem voltam szerelmes, és azt sem tudtam, ő hogy érez, nem votlam képes rá. Szerintem ez nem baj. Én még mindig nem aggódok emiatt, mert majd jönni fog egy fiú, akit tényleg szeretek, és majd vele lefekszem. Szeretném, hogy szerelemből történjen az első, bár nem tartom magam én sem konzervatívnak. De ez akkor is nagy dolog, és az egész szexuális éeltünkre hatással lehet.


Hidd el, jön majd olyan fiú, akit tényleg szeretsz, s ő is szeret téged, és majd akkor vele megtörténik ez is. Csak ez a kíváncsiság rossz, tudom én. Én is így érzek, de másrészt még ha adódna is alkalom, nem tudnám megtenni. Légy türelmes, nincs ezzel semmi gond! :)

2014. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy ilyen felfogású lányt, lehetett volna esélyem olyan "bombázónál" aki már régebben elvesztette (egyidős velem) de én nemet mondtam :D
2014. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nagyon helyesen teszed!

Én 16 éves koromban vesztettem el a szüzességem, nagyon szép emlék marad, mert szerelmes voltam és szívből adtam oda magam.

Sajnos annak a kapcsolatnak 4 hónap után vége lett.

Azóta egy év telt el, volt több barátom, de egyikükkel sem feküdtem le mert nem voltam szerelmes.

Számomra undorító és kellemetlen olyan emberrel lefeküdni, akibe nem vagyok szerelmes.

Remélem segítettem.

2014. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!