Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fontos egy fiúnak, hogy...

Miért fontos egy fiúnak, hogy egy lány szűz vagy nem?

Figyelt kérdés
Miben befolyásolja ez őket?

2014. febr. 9. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Biztos nem beteg.
2014. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jobban vonzanak
2014. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem fontos
2014. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem pl. egyáltalán nem fontos. :)

Nem minden fiúnak van szüzesség fétise :D

2014. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálam nem ezen múlik. A lenyeg a kolcsonos vonzodas.
2014. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszokat!:)

Johetnek meg.

2014. febr. 9. 12:10
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem fontos, hogy szűz legyen, de jó pont ha az. Minél kevesebb pasival feküdt le előttem, annál értékesebbnek tartom, hisz ez azt jelenti, hogy van tartása, felelősségteljes gondolkodásmóddal rendelkezik, és számára a szex több mint testi vágyaink kielégítése.
2014. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem merül fel annak az esélye, hogy nemi beteg.
2014. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem azért fontos, mert még tapasztalatlan, így kevésbé égek be előtte, ha béna vagyok.
2014. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Amit most mondani fogok, avval kapcsolatban előre mondom, hogy akinek nem inge, ne vegye magára.


Tehát a fórumokon eléggé szeretik hangoztatni hogy egy szűz lány értékesebb számukra, mint egy nem szűz lány. Azt azonban elfelejtik, hogy manapság szűz lányokkal általában az apácazárdába lehet találkozni, vagy olyan vallási közösségekben, ahol komolyan veszik a házasság előtti nemi élet fontosságát. Ez csiki-csuki helyzet. Az apácák nem fognak nemi életet élni, az olyan vallási közösségekben pedig általában egymás közül választanak társat. Tehát lehet az itt fórumozó bizonyos emberkéknek értékes az olyan nő, valószínű nem fognak velük összejönni. Azt pedig általában nagyon ritka, hogy egy nő aki nem tartozik semmilyen vallási közösséghez, maga döntse el, hogy pl 20 éves koráig nem él nemi életet (vagy csak házasság után). Mert - tetszik, nem tetszik - a nők többsége már tizenéves korában elveszíti a szüzességét. Ha ti azt gondoljátok, hogy ettől ők értéktelenebbek, mint mások, akkor javaslom mondjátok ezt a szemükbe. Ugye, így már más a helyzet.


Arról nem is beszélve, hogy van olyan is, hogy egy lány bár nem veszíti el a szüzességét, de análra/orálra kapható. Ígyis értékes a szemetekben? Vajon melyik az értékesebb? Az, aki lefeküdt 1-2 pasival, akivel komoly kapcsolatban volt, vagy egy olyan lány aki bár megtartotta a szüzességét, de az análba/orálba szívesen benne van hétvégente egy bulin?


A kérdésre válaszolva, nekem teljesen mindegy, hogy szűz-e vagy nem szűz. Nem attól lesz egy ember értékes, hanem attól, aki, és ahogyan viselkedik másokkal.

2014. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!