Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha már nem vagyok szűz, és...

Ha már nem vagyok szűz, és úgy megyek el nőgyógyászhoz, azt ő látja/érdekli/kötelessége mondani?

Figyelt kérdés
ha anyukámmal megyek, és ő rákérdezne az orvosnál, neki megmondaná? vagy meg lehet azt csinálni, hogy ez titokban marad?
2014. febr. 9. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak nem kötelessége mondani, nem is mondhatja. Jogi felelősség terheli.
2014. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az másik kérdés, hogy ha anyu megkérdezi, és a doki közli, hogy nem mondhatja meg, akkor anyu egyből arra fog gondolni, hogy nem :)

Nem mintha értelme lenne ezen rugóznia, nem is értem az ilyen szülőket

2014. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha kiskorú? Akkor se tudhatja az anyukája? :S
2014. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Asszem csak ha gyermek korú. (<14) (fixme)
2014. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy akár csak megemlíti a doki, de nem tudom biztosan. Én egyedül voltam először is, tablettát íratni és éves vizsgálat miatt, akkor kérdezte, hogy élek-e szexuális életet, és mivel védekezem. Mondtam neki, hogy igen, és szeretnék kérni fogamzásgátlót, eddig pedig óvszerrel. Ennyi történt.

Ha attól félsz, hogy anyukád megtud valamit, menj egyedül.

2014. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért, az anyukád bemegy az orvoshoz? Ne menjen... mondd meg neki.

Másrészről már annyira idegesítőek ezek a kérdések, ha szexelsz, vállald fel! Anyukád is rohadt röhejes, ha az orvostól kérdezi, de tőled nem. Valamint az orvos azt látja, hogy elszakadt a szűzhártyád, azt nem tudja, hogy szexelsz-e. De lehet hogy rákérdez, ha valami problémád van!

2014. febr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!