Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk/Férfiak! Ránézésre meg...

Fiúk/Férfiak! Ránézésre meg lehet mondani egy lányról, hogy szűz-e?

Figyelt kérdés

Igen, ránézésre :) Maximum kis beszélgetés, nem nagy avagy régi ismeretség alapján. Teljesen ismeretlenül. Szóval nem ruha nélkül vagy szex közben, mert úgy azért könnyedén észrevehető.


Légyszi értelmes válaszokat írjatok. Előre is köszi!


(Egyébként én is szűz vagyok, csak kíváncsi lennék, hogy ez leesik-e bárkinek is pár (másod)perc után élőben :P)


20/L


2010. okt. 8. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, szerinted hogy lehetne? Nincs rá univerzális módszer. Különben pedig szerintem nem baj, hogy szűz vagy, ha találsz valakit, neki inkább tetszeni fog :)
2010. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs, lévén eddig csak nem szüzekkel volt dolgom, de őszintén szólva annyira nem is érdekel; számomra teljesen huszadrangú szempont, hogy a leányzó szűz-e, vagy sem. Százszor inkább érdekel a személyisége, gondolkodásmódja, érdeklődési köre, és persze a megjelenése, semmint az, hogy volt-e már más fiúval, vagy sem. Persze biztos van olyan is, akinek ez fontos, de én nem tartozom közéjük. :)
2010. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy bóktól elpirul, akkor nagy valószínűséggel az.
2010. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

A viselkedés alapján talán lehet sejteni, de kétlem, hogy tutira meg lehetne állapítani.


Egy barátom azt mondta régebben, hogy a szűz lányok jobban felöltöznek, akik meg már nem szüzek azok pont ellenkezőleg, mindent kivillantva öltözködnek:P

21F

2010. okt. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
nem hiszem hogy meg lehetne allapitani.
2010. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Simán meg lehet bárkiről mondani, ne hülyéskedj már!
2010. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:) 100%-ra nem lehet megmondani, de jól meg lehet tippelni. A nem "normálisan" viselkedő csajok gyanúsak. A túl hangosak, túl csendesek, túl extrém módon öltözködők, túl zárkózottan öltözködők mind gyanúsak :)
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves 15:33-as! És hogyan??? :P Kíváncsivá tettél :D

2010. okt. 8. 16:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Már a tekintetükből is látszik :))
2010. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Juj :$ Értem :D
2010. okt. 8. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!