Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha prostival elvesztem a...

Ha prostival elvesztem a szüzességem, adhat egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy középiskolában elképesztő gátlásos voltam, és soha nem volt barátnőm. Az utóbbi 1,5-2 évben viszont elég komolyan csajozom, kezdeményezőkészségnek nem szenvedek hiányában már, de bennem van még mindig egy kicsit, hogy egy korombeli lány nem szívesen játszana tanítónénit. Néhányan tudják, hogy még aktusig nem jutottam nővel, és bár mondják, hogy ez nem gáz, de mégis éreztetik velem, és pl náluk be is kerültem a barátzónába. Találkozgatok is lányokkal, aki tetszik nekem, éreztetem vele, hogy bejön nekem, viszont valahogy nem bízok eléggé egyikükben sem. Ha kiderülne, hogy nem volt dolgom nővel, attól tartok, "lekoptatnának". És persze engem is zavar, hogy kicsit "hátrányban" vagyok.

Szóval a kérdésem az lenne, ha egy fizetős lánnyal átesek a tűzkeresztségen, adhat-e annyi önbizalmat, hogy ezen a szex-témán ne görcsöljek annyit.

22/F



2014. febr. 10. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak el ne mondd senkinek.
2014. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Ne legyél már hülye. Az elsőt egy prostival, csak azért, mert néhány liba nem fogadna el így? Azok annyit is érnek... Ne vágd gallyra ezt az élményt ilyen felszínes csajokért. Ha majd lesz olyan, aki elfogad így, és azzal lesz meg az első, akkor csak fogni fogod a fejed, hogy mekkora baromságot akartál csinálni.
2014. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
meg sztem nagyon profihoz menj. barátnő feeling meglegyen (nagyon fontos, hogy negatív élmény ne érjen).
2014. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha már most komolyan csajozol akkor elég önbizalmad van, annyiból viszont jól jöhet, hogy már tudni fogod mi, merre, hány méter meg csak tapasztalod a puncit.

Az árnyoldala viszont, hogy a lányok erősen elítélik azokat akik prostikhoz járnak (rejtély miért...) szóval ne ezzel kezd majd a randit.

2014. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha majd lesz olyan, aki elfogad így, 53 éves korodban, és azzal lesz meg az első, akkor csak fogni fogod a fejed, hogy mekkora baromságot akartál csinálni.
2014. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

az önbizalom a sikeresen végrehajtott tettekből épül fel és a rutin adhat alapot neki.

szóval ha te ezen a téren szeretnél rutinosabb lenni,akkor van értelme egy fél évet rááldoznod heti 1-2 alkalommal,kb mintha edzeni járnál.

de annak,hogy elmész és dugsz egyet csak hogy elveszítsd végre sok értelme nincsen.

vagy rutinért menj oda,vagy kéjjenckedni.

2014. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
há' hogyne
2014. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. Nem kell elmondani.

2. Attól, még h lefizeted a tanárt és 5öst adjon, a tudás nem lesz a tied. Ergo a becserkészést nem fogod megtanulni belőle. Attól még h az állatkereskedésnél veszel egy nyulat, akit hazaviszel h lelőd a ketrecében, nem leszel vadász.

2014. febr. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
elég ostobának kell lenni hozzá.
2014. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát nem tudom.. ugye nem gondoljátok komolyan, hogy a kérdező egy krvánál fog megtanulni jól és technikásan kettyinteni?

Az a műsor nem erről szól.

2014. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!