Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbáltam lefeküdni a barátomm...

Próbáltam lefeküdni a barátommal, de nem ment! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mostanság már 3 ujja nehezen befért.. az már talán elég lenne, ahoz h belém férjen?

Az előtt, meg próbáltunk lefeküdni, de eléggé fájdalmas érzést éreztem, és abba hagytuk.. de utánna kicsit véreztem! Ez mit jelenthet? YJelentheti azt h már nem vagyok szűz?


2014. febr. 11. 12:41
1 2
 1/11 pamparamm ***** válasza:
59%
Mondjuk nem jó a matrac, vagy nem tudom pontosan, nem ismerek olyat aki nem tud lefeküdni...
2014. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

az,hogy véreztél és fájt azt jelenti,hogy valószínűleg elvesztetted a szűzhártyád.

(addig szűz vagy,amíg nem szeretkeztél le a barátoddal!)

egyébként nem értem,ha már 3ujjal is csinálta akkor beléd fér...

2014. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez a dolog feltehetően idő előtti és csak valami kényszeres tevékenység volt, nem igazi vágyból született a részedről. Nem volt ellazulás, nem volt teljes odaadás, nem volt benne spontaneitás, tehát a szervezeted nem is úgy állt hozzá, mint szerelmi aktushoz, hanem úgy, mint egy orvosi beavatkozáshoz. Talán úgy voltál vele, mint egy nőgyógyásszal, aki iránt nem érzel semmit, kisit feszült is vagy, mert valaki idegen kutatgat benned, de legszívesebben otthagynád, és ő sem érez semmit, csak próbálja gépiesen végezni a dolgát és túl akar jutni az egészen, mert egyéb dolga is lenne.
2014. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ideges voltál, vagy nem kívántad igazán, ezért nem voltál nedves. Akkor fájdalmas tud lenni. De ha egy pár pillanatnyi fájdalom volt csak, akkor azt érezted, ahogy átszakad a szűzhártyád.
2014. febr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Pszichés dolog lehet, nem engedsz fel. Nem tudom milyen vastag a párod, te milyen alkat vagy, esetleg az még tovább nehezíti a helyzetet. Előtte felizgulsz, orálisan vagy kézzel kielégít? Előbbihez intim mosakodó használata jól jön: [link] . Ha így se megy, akkor esetleg pihentessétek a szeretkezős témát egy hónapig, nem lesz rajtad nyomás, úgy szexeljetek.
2014. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem beszélné be a legtöbb ember magának hogy "hú de fáj" akkor nem is fájna.
2014. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bogyomano válasza:
100%

Attól , hogy vérzik és fáj ne hagyjátok abba szerintem...mert akkor csak mégegyszer átéled ugyan azt a fájdalmat...hát olyanról még nem hallottam , hogy valaki nem tudott lefeküdni..fájni fog meg vérezni is fogsz de ez normális :)nekem kellett hozzá egy 30 mp és el is múlt megszokod és nem fog fájni :D / nem akarlak elrettenteni de nekem nagyon fájt és eléggé véreztem is :S/

16/L

2014. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegye már fel a kezét, aki nem félt az első előtt.


és aztán görcsösözzétek le, meg mondjátok, hog ynem jött még el az ideje meg bele van hajszolva.


kedves kérdező, ha esetleg tényleg gyanús lenne, hogy nem magadtól akartad, akkor erőltetéssel valóban nem valószínű, hogy át fogsz billenni meseországba. de ha fontos neked, hogy szeretkezzetek és kívánod őt, akkor tudjad, hogy mindenki paragép az elején. és semmi baj. türelmes és kezdeményező fiúra van szükséged, és ha ez megvan, akkor hajrá.

2014. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát a türelmes és kezdeményező fiú az megvan :)
2014. febr. 15. 09:42
 10/11 Titoknok válasza:

A vérzés és a fájdalmas érzés szinte bizonyosan a szűzhártya átszakadása miatt volt, tehát nem vagy már szűz. Amúgy az 'ujjazás' is behatolás, tehát többszörösen nem.

A hüvely nagymértékű tágulásra képes, gondold csak el, szüléskor ott bújik ki a kisbaba. Tehát, ahogy már írták, vélhetően azzal lehet gond, hogy nehezen lazulsz el. Azt te tudod, hogy mi akadályoz ebben, ezt gondold át, mérlegeld.

Kapkodni, türelmetlennek lenni nem érdemes, nem veszítesz semmit, ha az önfeledt, tényleges behatolással együtt járó szeretkezésre kicsit később kerül sor.

Ilyen bárkivel előfordulhat (Egy időben masszőrként ténykedtem, találkoztam pár esettel. Számos esetben épp egy "véletlen", vagy éppen szándékos, kért erotikus jellegű masszázs segített oldódni.)

Az előzetes görcs oka többnyire valamilyen félelem, például attól, hogy megzavarnak, hogy nem vagy elég ügyes, izgalom, hogy mi lesz, hogy nem lesz jó, hogy nem tudsz kielégülni, vagy a párodat kielégíteni, esetleg attól, hogy megfogansz.

Ne kapkodd el!

2014. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!