Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék pettingelni a...

Szeretnék pettingelni a barátommal, de nemtudom hogy mitkel csinálni. Félek, hogy nemtetszene valami a barátomnak amit csinálok, és hogy elrontok valamit! Szeretnék ötleteket, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
kort nekem léci..
2009. dec. 8. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
miért szeretnél pettingelni, ha azt sem tudod hogy az miről szól,és mit kéne közben csinálni???
2009. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Csapd nyakon egy félméteres tonhallal, aztán ha tetszett neki, tekergesd az orrát izomból. Amikor nagyot néz, bökd ki legalább az egyik szemét, és mielőtt meglepődne, rúgd tökön. Vagy ne hallgass rám, és hagyd, hogy ő csinálja, elvégre neki nem sok szüksége lesz bemelegítésre, ellentétben veled. Sajnos.
2009. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

17.32-nek...

Ma is érdemes volt feljönnöm ide...Ilyet jót régen röhögtem!!!Ez nekem megér egy felpontozást!!

Soha ne veszítsd el a humorodat akárki vagy!!

2009. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sztem észre kell vennetek, h egymásnak mi a jó :)
2009. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

és a barátod is szeretne veled pettingelni?

mert ha igen, akkor kezdje ő a pettinget...(gondolom ő tapasztaltabb) a többi meg menni fog magától hidd el :D

vagy kérdezd meg a barátod h ő minek örülne hogy mit csinálj neki :D

15/L

2009. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolso 2nem köszönöm:)
2009. dec. 8. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
2009. dec. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az előző is jó volt :-)


annyival egészíteném ki, hogy ne hagyd magad lebeszélni: ha szeretnél kedveskedni neki, csak rajta! Biztos, hogy értékelni fogja.

Ha nem tudod, hogyan csináld, akkor először csak simogasd úgy, ahogy szoktad. Aztán kicsit eltévedhetsz: simogasd ott, ahol idáig még nem szoktad...

Csak néhány dologra kell figyelned:

- ha erősen megváltoznak a méretei, akkor szabadítsd ki! Egy férfiruha sajnos nem erre van méretezve.

- vagy legyen teljesen száraz - vagy nagyon nedves! A kicsit nedves tapad, rossz érzés.

- ne ráncigáld, nem tehén tőgye az. Arra gondolj, hogy benned hogy mozogna.

2009. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ha zavar hogy szüz vagy, márpedig zavar ha itt vagy akkor keres egy tapasztalt pasit aki bevezet nem fájna és élveznéd is, ha gondolod irj nekem és megbeszéljük...csak lányok
2009. dec. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hello először is csókolózzatok és mikor érzed,hogy a barátod pénisze keményedni kezd simogasd neki utána ö is simogassa a puncidat utána lehet orális örömöket szerezni a barátodnak megy még sok ilyen mókát csinálhatók:)
2009. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!