Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem önző és kirekesztő enyhén...

Nem önző és kirekesztő enyhén szólva a Valentin nap a magányosokkal szemben?

Figyelt kérdés
A csapból is a Valentin nap folyik, és magasról tesz a társadalom arra, hogy vannak, akik önhibájukon kívül nem jutnak társhoz, vegyük például a szűz huszonéves srácokat, vagy nőket. Hol itt az empátia?

2014. febr. 13. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kedvesem a valentinnapot azért találták ki hogy a boltokban sokkal több mindent vegyenek
2014. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

A nőnap nem kirekesztő a férfiakkal szemben? A karácsony a zsidókkal szemben? És lehetne sorolni.

Max meghirdethetnéd az "emberek napját", az meg kirekeszti az állatokat. És forditva. :)))

2014. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem az,mert például én magányos vagyok,de nem érdekel a Valentin nap,az sem,hogy a szerelmesek adnak egymásnak ajándékot...kit érdekel?Gondolom téged.Bocs,ha undok voltam.
2014. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
De az. Azonban mit lehet tenni ellene: semmit. Sőt, legyenek boldogok azok, akiknek jutott pár. Én még egyszer sem tudtam megünnepelni a Valentin-napot, és nem is fogom tudni soha. Én is önhibámon kívül, az ocsmány külsőm miatt vagyok magányos, ez ellen nem lehet mit tenni.
2014. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem volt kapcsolatom nem foglalkoztam vele, de szerintem jó dolog, ennyi erővel a névnapok is kirekesztőek, hiszen Pálból van vagy három, az én nevem meg van, hogy nem.is írják a naptárban, mert ritka (Egy név önállósult becézése), ráadásul külföldön nincs ilyen, hogy névnap. Szerintem nagyon aranyos ünnep.
2014. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
torzszülött22 Egyszer már megtanulhatnál írni vesszők helyett szóközökkel és teljes mondatokkal, írásjelekkel, mert a fene se fogja betűzgetni az irományod.
2014. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Leendő üzletemberként zseniálisan megszervezett népbutító és fogyasztást serkentő hatását nem győzőm savazni és az egekbe magasztalni egyszerre. Bárki is találta ki, egyszerre ráznám meg és vágnám le a kezét.
2014. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fernando_09 ***** válasza:

Figyelj! Pillanatnyilag nekem sincs senkim, és még soha nem is volt valantinapkor senkim. Természetesen, többször eljátszottam a gondolattal én is, hogy milyen jó lenne, ha valakivel, tölthetném, megajándékoznánk egymást, vagy épp valami közösprogramot csinálnánk.


De erről azok nem tehetnek akiknek ez a lehetőség megadatik, épp ezért nem irigylem senkitől, és szerintem neked se kéne, én mindig csak egy átlagos napnak fogom fel, és tedd te is ezt, és jobban fogod magad érezni :)

2014. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Szerelem ünnepe a Valentin nap, és nem azt a célt szolgálja, hogy kicsesszen a nem kapcsolatban lévőkkel. Én például mielőtt párom lett volna, ezen a napon a szüleimet is megajándékoztam meg a nagyszüleimet, akik szeretetben élnek együtt évek óta. Mai napig legalább egy üdvözlőlapot kapnak tőlem. Számomra ez az ünnep nem arról szól, hogy jobban figyeljek a páromra, mert vele évek óta ünnepeljük még a hónapfordulókat is, minden nap odafigyelünk egymásra, stb.

Cseppet sem gondolom egyébként kirekesztőnek, sőt, büszke vagyok azokra a szingli barátaimra, akik méltósággal viselik az ünnepet, azaz tojnak rá. Szeretnének párt találni, de ahogyan én, nem egy ünnephez kötik az odafigyelést a másikra. Ahogyan én nem csak halottak napján megyek ki a temetőbe.

2014. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!