Kezdőoldal » Ünnepek » Valentin nap » Nagy katasztrófa, hogy Valenti...

Nagy katasztrófa, hogy Valentin napkor nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

De dugópajtim meg van hahahahahahahahahhah


És nem kell neki virágot se venni hahahahahaa


Mégis lefekszik velem hahahahah


Ti meg lehoznátok az égröl a csillagokat is, csak, hogy legyen egy xaros randitok ahahahahahah


2014. febr. 13. 11:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én meg Béla napon leszek egyedül.
2014. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2014. febr. 13. 11:38
 3/18 anonim válasza:
100%
nyilvánvalóan nem ugyanazok a céljaink az életben
2014. febr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Nekem papírom is van róla, hogy van dugópajtim. Hahaha

És még csak ki sem tud csak úgy rakni, ha nem viszek virágot. Hahaha


Király vagyok, nincs mese.

2014. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jaj nyugodtan szét lehet trollkodni a kérdésemet, de tudom, hogy a tény, hogy én dugok kapcsolat nélkül is az sok kis forever alone-nak tördöfés lesz a kis sebzett lelkébe igy február 13.án.
2014. febr. 13. 11:50
 6/18 anonim válasza:

Kis lúzer! Örülsz, hogy jelenleg van kivel lefeküdnöd? Pedig biztosra veszem, eddig az általad csesztetett forever alone klubba tartoztál te is. A szeretői státusz elég képlékeny. Nehogy holnap azt kelljen kiírnod, hogy nincs kivel csinálnom Valentin napon.

Nem kéne olyan büszkének lenned magadra. Szeretőt összehozni nem nagy kihívás egy normálisabb férfinak. Az viszont szánalmas, hogy más egyedüllétét kineveted.

Tudod mi a teljesítmény? Éveken át ugyanazzal a nővel ünnepelni a Valentin napot. Ha ezt eléred, akkor se trollkodhatsz, de megnyugodhatsz, hogy örömet viszel valakinek az életébe.

29F

2014. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
hahahaha nekem meg több "dugópajtim" is van én meg rajtad röhögök így 13-án :D
2014. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

A szentbeszédből kimaradt hogy "Igaz hogy fizetek neki pár ezret, hogy szétrakja, de azért lefekszik velem, hihihihihi-hahahaha"


Mindjárt én is fizetek három másik csajnak, és lesz három dugópajtim, hihihi-hahahaha, oltva vagy :D

2014. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Regen tenyleg forever alone voltam de nem feltem szopatni magam az eredmenyek erdekeben, ugyh mostanra mar nem felek attol h nem fog akadni csaj.


(Gy.k. lementem csajozni es addig probalkoztam amig el nem kezdtem kapizsgalni dolgokat....ti meg addig a wowot nyomattatok valszeg)

2014. febr. 13. 12:12
 10/18 anonim ***** válasza:

"...dugok kapcsolat nélkül..."

Azt hogy csinálod? Még ha önmagaddal csinálnád, valamilyen kapcsolat akkor is lenne, de feltételezem ebben az esetben egy másik emberről lenne szó, vele pedig kell valamilyen kapcsolatnak lennie, hogy dughassatok.

Egyébként a barátnőm nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel, hogy pont ezen a napon lehozzam neki a csillagokat.

2014. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!