Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok tényleg emlékezni...

A lányok tényleg emlékezni fognak arra a fiúra aki elvette a szüzességüket?

Figyelt kérdés
Tényleg örökre emlékeznek annak a fiúnak a nevére akivel megtörtént az első csók és az első szex?

2014. febr. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nem feltétlen. Mármint én emlékszem az összes fiú nevére akivel lefeküdtem, de akivel a szüzességemet vesztettem el nem vált ki semmi extra értzelmet, nem is nagyon rémlik, milyen volt vele. Elfelejtettem már egyszerűen.
2014. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Először azt akartam írni, hogy a nevére már csak emlékszik az ember. Ne legyél már hülye. Nem nehéz megjegyezni, hogy pista volt.

De aztán rájöttem, hogy van olyan barátnőm aki csak 6 pasival volt de mégse tudja hogy hívták az első fiút aki meghúzta.

22F

2014. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én direkt töröltem ki az emlékeket, mert átvert.
2014. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlenül. (If you know what i mean.)(és egy nagyon perverz mosoly)
2014. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Az "első" dolgok általában olyanok, amikre az emberek emlékeznek. Az emlékek megmaradnak, az más kérdés, hogy érzelmek kötődnek-e hozzájuk vagy sem.


Ha egy lány olyan fiúval tette, aki fontos volt számára, mint kellemes emlék, természetes hogy megmarad. De ha az egész alapból rosszul sült, mert rájöttek, hogy egy olyan fiúval tették, akivel nem kellett volna negatív emlék marad, amelye később aztán igyekeznek elfelejteni.


Hogy sikerül-e elfelejtetni vagy sem, az más kérdés. Bevallom, nem hinném, hogy létezik olyan lány, aki ezeket a dolgokat elfelejti. Legalábbis, én úgy gondolom, hogy ahhoz elég sok fiún kéne túllenni, és teljesen általánosnak kéne lenni a fent említett dolgoknak, hogy már arra se emlékezzen, ki volt az első.

2014. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Énis pont nemrég gondoltam erre hogy milyen is volt az első dehát nem emlékszem túlzottan a részletekre. Valami rémlik meg tudom hogy nagyon jóvolt, semmi fájdalmam nem volt dehát nem emelem ki. A nevét azért valószínű tudni fogom örökre:D
2014. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem nagyon jó a névmemóriám :D az összes fiú nevére emlékszem, akivel lefeküdtem, csókolóztam, sőt, még akivel csak flörtöltem :D


de igen, rá akkor is emlékeznék, ha rossz lenne a névmemóriám. mármint akivel először lefeküdtem. mert ő volt az első szerelmem.


19/L

2014. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!