Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti nem tapasztaltátok, hogy...

Ti nem tapasztaltátok, hogy azok a lányok átlagosan később veszítik el a szüzességüket és lesznek párkapcsolatban, akik nem látják otthon a "mintát"? (érthetőbben lent. )

Figyelt kérdés
A nem látják a családi "minta" címszó alatt azt értem, hogy elváltak a szüleik,és nem költözött be "új" családfő, tehát az édesanya egyes-egyedül neveli a lányzót. Ez érdekes, én azt tapasztaltam, hogy ezek a lányok átlagosn később veszítik el a szüzességüket és párkapcsolatuk is rögös, vagy későn kialakuló, mert félnek bízni a férfiakban. Nekem együtt élnek a szüleim, nekem már 16 évesen barátom volt, három hónap után megadtam magam :D...azok a barátaim, akiknek szintén együtt élnek a szülei, körülbelül 17 éves korukra már nem voltak szüzek. Azok a barátaim viszont, akik "csonka" családban nevelkedtek, nem egyszer elmúltak már 18-ak. És ácsi, kimondottan szép lányokról beszélünk, akik velünk együtt discoztak és vadultak értük a fiúk :). Persze akadt kivétel itt is, egyik ilyen barátnőm már 15 évesen nem volt szűz, de én általában azt látom, amit leírtam és szerintem a családi mintának van ehhez köze.
2014. jan. 24. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok, szűz, nem volt még pasim, nem is csókolóztam soha, a bátyám 19 éves, neki sem volt még csaja szerintem.

A szüleink 20 éve boldog házasok, sosem veszekedtek még komolyabban. Mind a 4 nagyszülőnk megvan, velük sincs gond.


Magunkon kívül ismerek még hasonló családokat, nem is keveset. Arra viszont sok péda van, hogy gyerekét egyedül nevelő szülő nincs sokat a gyerekkel otthon, ezért a gyerek könnyeben nyit a kapcsolatok felé, és ezért látunk annyi13 éves kölyköt egymás kezét fogva andalogni-szerintem.

2014. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vizsgáltál meg elég nagy mintát. Téves következtetéseket vonsz le néhány elszigetelt esetből.
2014. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tapasztaltam. Az én környezetemben véletlenségből pont, hogy egyik viszonylag későn (18+) elvesztő ismerősöm sem olyan háttérrel rendelkezik, mint amit te vázoltál.

Véletlen az is, ahogy te észleled.

2014. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem is akartam megvizsgálni semmit :). Csupán arra voltam kíváncsi, hogy mások környezetében ez mennyire van így.
2014. jan. 24. 13:36
 5/7 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ha magamat megnézem,ez egyáltalán nem igaz.
2014. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát rám ez teljesen igaz..:/ a szüleim elváltak és tényleg nem igazán vagyok oda a párkapcsolatért, mármint nehezen bízok meg a fiúkban, de nálunk anyám egyfolytában apámat szidja és az egész pasi nemzetséget szóval én ennek tudom be.. amúgy szép lány vagyok és elég sok srác próbálkozna de valahogy én nem akarom
2014. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vettem észre összefüggést, de véleményem szerint úgy lenne logikus, hogy a csonka család lányai előbb veszítik el a szüzességüket...
2014. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!